Yeni sevgili eski dövmeye ne dedi


Armağan Çağlayan'ın 'Krizim geldi, eğleşelim' partisine katılan Demet Akalın yenş sevgilisi hakkında konuştu.Son birkaç gündür hayatım televizyon programları ve gazete binası arasında geçiyor. Bu koşuşturma arasında Armağan Çağlayan’ın “Krizim geldi, eğleşelim” partisine gitmeyi de ihmal etmedim.
Kuruçeşme’deki Envy Bar’da yapılan parti televizyon, basın ve müzik sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi.
Gözüme çarpan isimleri kısaca:“ Seray Sever, Pelian Akat, Gülümsün Saatçi, Dilara Endican, Fatih Ürek, Demet Akalın, Rober Hatemo, Ali Poyrazoğlu, Fatih Aksoy; Ayşe Özgün” olarak sıralayabilirim.
Parti iyiydi hoştu. Ama partiden bomba bir haberle döndüm.
Demet Akalın’ı uzun süredir görmemiştim. Merhabalaşıp sarılma bölümünü atlattıktan sonra birbiri ardına “ayrılık” sorularını patlattım. İlk merak ettiğim ise, parmağındaki dövmeyi sildirdiği gibi sırtındaki “Oğuz, Demet ve doğacak olan çocuklarının adı olarak düşündüğü Dağhan” yazılarından oluşan dövmesini ne yaptığını sordum. Verdiği cevap bir kadın olarak gururumu okşadı. Yeni sevgilisi bu dövme ile ilgili aynen şu cümleyi söylemiş: “O dövmeyi sildirmene gerek yok. O senin geçmişini sembolize ediyor. Ve ben senin geçmişine saygı duyuyorum” demiş…
Biliyorum bu cümle çok tartışılacak ama benden Demet’in yeni sevgilisine özgüveni ve vizyonu için 10 tam puan!

Rahşan Gülşan

ensonhaber