Demet'in cebinde akrep var


Diyarbakır'lılara okul yaptırma sözü veren Demet, 'param yok' diyerek sözünde durmadı.Diyarbakırlılar, kendilerine hakaret eden Demet Akalın'a zeytin dalı uzattı. Sadece 1 gecelik kazancıyla kente okul yaptırabilecek olan Demet, cimriliği yüzünden fırsatı tepti.

Sözünü tutmadı!
Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir konserinde "Diyarbakırlı mısınız, moron moron bakıyorsunuz?" deyince olanlar olmuştu. Diyarbakırlılar'ı öfkelendiren Demet, ne yaptıysa bölge halkının gönlünü alamadı. Peş peşe açılan davalardan sıyrılmak için "Diyarbakır'a okul yaptıracağım" diyen Demet Akalın'ın fırsat ayağına gelmişti. Diyarbakır Ticaret Odası ve Sarmaşık Derneği yetkilileri, "Düzenleyeceğimiz müzayededen 3 parça antika satın al. Yaptıracağımız okula ismini verelim" dedi.

Bir gecelik geliri
Bu teklifi kabul ederek hem sözünü tutacak hem de Diyarbakırlılar'la barışacak olan Demet Akalın, verdiği sözünün arkasında durmadı! Son zamanların en çok kazanan şarkıcılarından biri olan ve ekstradan ekstraya koşan Demet Akalın, "Param yok" diyerek müzayedeye katılmadı. Bir gecede 50 bin YTL alan Demet Akalın'a; yaklaşık 50 bin YTL'lik yardımda bulunup Diyarbakır'a okul yaptırmak zor geldi. Demet'in bu cimriliği; Diyarbakırlılar'la barışmasını iyice zora sokmuş oldu

Takvim

ensonhaber