Boksör kocasından DAYAK yedi


Avrupa Yakası'nda Volkan'ın rus hizmetçisini oynayan rus gelin gerçek hayatta zor günler geçiriyor.Türkiye’de fotomodellik ve oyunculuk yapan Ukraynalı Yuliya (25) ile Samsunlu Zülküf Kutlu (39), 2004’te nikahlandı. Çiftin Alp Mert adını verdikleri bir oğulları oldu. İstanbul Sarıyer’de oturan ikilinin mutluluğu uzun sürmedi. 2006 Kasımı’nda jandarmaya başvuran Yuliya Kutlu, eski bir boksör olan kocasının kendisini dövdüğünü ve evde esrar bulundurduğunu ihbar etti. Jandarmaya ifade veren Kutlu ise kendisini şöyle savundu: “Eve geç geldiğim için eşim kıskançlık krizlerine girdi ve bana saldırdı. Onu engellemek isterken bıçakla saldırdı. Sağ elimi ısırdı. Ben de karımı önlemek için ona birkaç tokat attım.”
Türk koca, evde bulunan 2 gram esrar konusunda da karısını suçladı: “Esrar, eşime aittir. Arkadaşları tarafından evimizde bırakılmıştır.” Yuliya Kutlu ayrıca, “ailenin korunması” davası açıp kocasının evden uzaklaştırılmasını istedi. Mahkeme, Zülküf Kutlu’ya 6 ay evden uzaklaştırma cezası verdi ancak genç kadın bir kez daha jandarmaya giderek kocasının kendisini darp ettiğini öne sürdü. Tekrar jandarmaya ifade veren Zülküf Kutlu, “Gece eve geldim. ’Yine kimlerle birlikte oldun’diyerek saldırdı. Aslında benim şikayetçi olmam gerekirken, çocuğumun daha fazla zarar görmemesi için sesimi çıkartmıyorum” dedi. Çiftin suçlamaları savcılığa intikal etti. “Eşe karşı basit yaralama” suçlamasıyla hakkında soruşturma başlatılan Türk koca, “Yuliya, gezmek eğlenmek istiyor. Annelik görevini yapmıyor. 3-4 gün eve gelmediği olur. Boşanmak istiyorum” dedi.

Küçük rollerin aranan oyuncusu
Hem Ukrayna hem Türk vatandaşı olan Yuliya Kutlu, reklam filmlerinde oynuyor, Yuliya son olarak, Avrupa Yakası’nda ‘Volkan’ı canlandıran Ata Demirer’in Rus hizmetçi sevgilisi rolünde yer aldı.

ensonhaber