Telefonu küfür eder diye açmadım


Çağla Şıkel'in sunuculuğunu eleştiren ünlü şovmen Okan Bayülgen'i, Emre Altuğ niye aradı.
Geçtiğimiz hafta Okan Bayülgen Disco Kralı programında Alişan ile birlikte Show TV'de sabah kuşağında yayınlanan 'Her Şey Dahil' programını sunan Çağla Şıkel'i eleştirmişti. Şıkel'in sunuculuğunu ti'ye alan Bayülgen'in sözleri Televizyon Gazetesi'nde yayınlandıktan sonra tüm medyada yankı bulmuştu. Yine Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Okan Bayülgen, programının bu haftaki bölümünde Çağla Şıkel'in eşi şarkıcı Emre Altuğ'un kendisini aradığını anlattı. Bayülgen, ekrandan Çağla ve Emre'ye şu mesajı verdi:

EMRE SABAH 5'TE BENİ ARADI
"Galiba bir gün ya da iki gün sonra sabah 5 filandı, Emre (Altuğ) beni aradı. Ama telefonu açmadım, belki küfür eder diye. Şimdi ben Çağla'yı çok seviyorum. Emre'ye de bayılıyorum. Hakikaten iki güzel insanın mutluluğu bizim yüreğimizi aydınlatıyor. Bunu ciddi olarak söyleyeyim. Eğre evde bakıyorsa, Emre ya da Çağla bana küfür ediyorsa şunu söylemek istiyorum; televizyona girdiğiniz andan itibaren eleştirilebilirsiniz. Dalga geçilebilirsiniz.

YERİN DİBİNE SOKULABİLİRSİNİZ
Televizyonda program yapan herkes dalga geçilebilir, eleştirilebilir, hatta çoğumuzun başına geldiği gibi küfür edilebilir, yerin dibine sokulabilir hale geliyoruz. Bunlar bir ikili oluşturmuşlar ben de bu ikili ile dalga geçerim abi çok da hoşuma gidiyor."

BUNU GÖRECEĞİME KEŞKE ÜLKEYİ TERK ETSEYDİM
Alişan ile Çağla Şıkel'in programından kısa bir bölüm ekrana getiren Okan Bayülgen, Alişan'ın ayağına bir bot giyip yaptıklarını ekrana taşıdıktan sonra şu sözleri sarf etti:

"Hayatta bunu göreceğime keşke ülkeyi terk etseydim. Alişan, moon-walk yapmaya çalışıyor. ama yarı yolda da 'ulen yapamayacağım herhalde' diyor."

ensonhaber