+ Konu Cevapla
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Bugün olsa yine evlenirdim

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  Bugün olsa yine evlenirdim Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956762

  Tanımlı Bugün olsa yine evlenirdim

  Bugün olsa yine evlenirdim


  Süreyya Yalçın'la yollarını ayıran Önder Bekensir, evliliği hakkında ilk kez konuştu.  Önder Bekensir, Süreyya Yalçın'la yaşadığı evlilik ve sürpriz ayrılıkla magazin gündemini meşgul ediyor. Ama kimse onun 'sosyetik güzelin ikinci eşi' olmanın ötesinde kim olduğunu bilmiyor. Önder Bekensir, bu durumdan bir hayli rahatsız. Evliliğinin ardından, kızgınlıkla yaptığı açıklamalardan da pişman... İşte, "Duygular hemen bitmiyor. Süreyya çok değerli bir insan" diyen Bekensir'in ayrılığa ve bilinmeyen yönlerine dair açıklamaları...

  * Herkes sizi 'Süreyya Yalçın'ın ikinci eşi' olarak tanıyor. Önder Bekensir aslında kimdir?
  Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü'nü bitirdim. 1995'te, 'Mr.Turkey' yarışmasında ikinci oldum. ABD'de dört yıl işletme okudum. Arkasından ekonomi mastırı yaptım.

  * ABD'de kalırken ne iş yapıyordunuz?
  Yılda 220 bin dolar kazanacağım bir iş teklifi almıştım. O sırada sürekli müşterisi olduğum bir kulüpten çağırdılar. VIP menajeri ve işletme ortağı oldum. Jeniffer Lopez'inden tutun da kimi isterseniz, hepsinin menajeri beni arıyordu.

  ACIGÖL'ÜN BİR KISMI BİZİM
  * Neden kesin dönüş yaptınız?
  Babam vefat etti. Annemi İstanbul'da tek başına bırakmak istemedim.

  * Babanızı görmüyor muydunuz?
  Vefatından bir yıl önce gelmiş ve tedavisi sırasında yanımda kalmıştı. Ama şimdi olsa babamın yanında daha fazla vakit geçirirdim. Babamı çok özlüyorum. (Gözleri doluyor)

  * Geçiminizi nasıl sağlıyorsunuz?
  Kimyasal tuz üreten bir aile şirketimiz var. Acıgöl'ün bir kısmı bizim. Fabrika Denizli'de. Şirketin genel müdürlüğünü kardeşim yürütüyor. Ben masabaşında çalışmak istemedim.

  * Fiilen ne iş yapıyorsunuz?
  Blackk ve Bianca Beach'in işletmesinde, Emre Ergani'yle ortağız.

  * Gelelim Süreyya Yalçın'la olan evliliğinize...
  Biz aslında sekiz senedir tanışıyoruz. Dönem dönem yakınlaşmalar olmuştu. Ancak, farklı kıtalarda yaşadığımız için kendime güvenememişim.

  * Karşılaşınca ne hissettiniz?
  Aşk yaşadık bir anda. O aşk evlilikle sonuçlanmalıymış. Şimdi olsa yine aynı şeyi yapardım. Evliliğimden hiçbir zaman pişman değilim.

  * 'Keşke biraz daha flört etseydik' diyor musunuz?
  Hayır, demiyorum.

  * Evlilik sözleşmesini kim istedi?
  Karşı taraf istedi. Süreyya'nın konumu gereği sözleşme yapması gerekiyordu. Bakmadan imzaladım.

  * Ekonomik gücünüzün bu evliliğe yetmediği zamanlar oldu mu?
  Ona fırsat olmadı. Ekonomik farklılık boşanma nedenlerinden biri olabilir. Ama biz şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrıldık.

  * Niçin ilk başta ayrılık söylentilerini yalanladınız?
  Barışabileceğimizi düşündüm ancak sonradan olmayacağını anladım. Ama bağlantımızı hiç koparmadık.

  * 'Bir kez daha deneyelim' deseydi devam eder miydiniz?
  Hayır. Evlilik oldu ve bitti. Süreyya çok değerli bir insan. 'Canlı yayına çıkıp konuşacağım' dediğim için pişman oldum. Birbirimizi çok sevdik ve evlendik. Hatamız yok, kızgınlığım da yok. Arada duygular var ve hemen bitmesi mümkün değil.

  YARDIMINA KOŞARIM
  * Süreyya Yalçın için çok para harcadığınız doğru mu?
  Süreyya önceki hayatındaki standartı benimle kaybetmedi. Zaten benim de hayat standartım düşük değildi. Birlikteyken hesapları ben ödedim. Eşim için harcadığım para zarar olamaz. Helal olsun!

  * Bir yere gidip 250 bin YTL harcadığı oldu mu?
  Hiç böyle bir şey görmedim. Yurtdışına gittiğimizde de olmadı. Parası varsa da giyer. Süreyya'nın bir tarzı var ve yakıştırdığı şeyleri giyiyor.

  * Süreyya Hanım'ın ailesiyle görüşür müsünüz?
  Evliliğimiz bittiğinde mesaj attım ve iyi dileklerimi ilettim. Süreyya ile dostluğumuz sürebilir. Bugün başı sıkışsın yardımına ilk koşacak kişi benim.

  * Süreyya Hanım'ın arabasının plakasını değiştirdiği konuşuldu...
  O haber çıktıktan sonra cipi gördüm ve plakası (SOB) değişmemişti.

  * Evliliğiniz sırasında çocuk sahibi olmayı düşündünüz mü?
  Hayalimizde vardı ancak aramızdaki çatışmalar yüzünden ertelemiştik. Eşim olarak seçtiğim birisinden çocuk sahibi olmayı tabii ki isterdim. Ama, 'İyi ki olmamış' diyorum. Allah bir şekilde görmüş. Çocuğumuz olsa da ayrılırdık ama farklı pozisyonda olurduk.


  * Evlenirken her şeyi Süreyya Yalçın'ın ailesinin karşıladığı, sizin içgüveyi olduğunuz yönünde bir imaj oluştu...
  'Masraflarını kim karşıladı?' diye soruyorlar. 'Ben' diyorum. Ertesi gün, 'Mısır'dan 150 bin dolara çiçek geldi', '150 bin dolara havai fişek alındı' diye yazılıyor. Muhattap olmuyorum ve bu kez de yalan yanlış şeyler yazıyorlar.

  * Düğününüz 150 bin dolara mal olmadı mı?
  Hayır. Yemeğe 8 bin YTL harcandı. Bu da Emre Ergani'nin bir jestidir. Çiçekler Bodrum'dan geldi, 5 bin YTL verdim. Gelinliği Süreyya'nın annesi aldı.

  * Gelinlik 200 bin dolar mıydı?
  Vakko'da bir gelinlik ne kadar olur ki? 10 milyardır en fazla. Damatlığımı 3 bin 800 YTL'ye aldım.

  * Eski sevgiliniz Courtney Jacobs ne zaman yanınıza geldi?
  2006 yılında, babam ölünce benimle birlikte Türkiye'ye geldi.

  * İlişkiniz ne zaman bitti?
  Nisan ayının sonunda tamamen bitti. 30 Nisan'da ülkesine geri döndü.

  * Onu hamileyken yüzüstü bıraktığınız konuşuldu...
  Şubatın sonunda hamile kaldı. Planlamamıştık ama bu bebeği dünyaya getirmeye karar verdik. Fakat ikinci kontrolde, bebeğin kalp atışı alınamadı. İlişkimizin bitmesinin nedeni, 'Benimle Amerika'ya geliyorsun' demesidir. Ailemi bırakmam söz konusu değildi. Çocuğumu görebilmek için de kalkıp oralara gittiğimi düşünebiliyor musunuz?

  AŞK MESAJI GÖNDERMEDİM
  * Sevgilinize, 'Buraya dönme, ben evleniyorum' demişsiniz. Bu doğru mu?
  Böyle bir şey yok. O gittikten iki ay sonra eski eşimle birlikte olmaya başladık.

  * Peki Courtney Amerika'dayken sizin evlendiğinizi nereden öğrendi?
  Herhalde arkadaşlarımdan öğrenmiştir. Ben, tükürdüğümü yalamamayı öğrendim. İkili ilişkilerde araya birisi girmişse o ilişkinin bir daha sağlıklı olmasının imkanı yok.

  * Süreyya Yalçın, boşanma aşamanızda Courtney ile mesajlaştığınızı açıkladı...
  Aşk mesajı göndermedim. Amerika'da ortak bir evimiz var. Bu evle ilgili bir mesajdı.

  * Hayatınızda yeni biri var mı?
  Yanımızda birilerini gördüklerinde sevgilimiz olduğunu sanıyorlar. Benim bir arkadaş grubum var ve eski bir mankenim. Magazinde gündeme gelen birçok isim benim yakın arkadaşımdır. Çevremde tanınmış biri de olabilir.

  * Irmak Atuk ile sarmaş dolaş eğlendiğiniz yazıldı...
  Irmak Atuk sekiz yıldır, Selin İmer ise 15 yıldır arkadaşım. Irmak'la aramızda bir ilişki sözkonusu değil. Aslında ben büyük konuşmamayı öğrendim. İleride ne olur bilmem. Ama şu anda böyle bir şey yok. Bu haberlere ben aldırmıyorum ama Irmak ve ailesi çok üzülüyor. Çünkü yanlış haberler. O çok kaliteli bir kız. Bunları hak etmiyor.

  ensonhaber

 2. #2
  Onursal Üye leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını leyla_59 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Dec 2007
  Bulunduğu Yer
  BenCe yeMeZz xD
  Mesajlar
  7.479
  Blog Yazıları
  3
  Tecrübe Puanı
  104956762

  Tanımlı Ce: Bugün olsa yine evlenirdim

  Ev kiramızı birlikte ödüyorduk


  Süreyya Yalçın'la yollarını ayıran Önder Bekensir çok samimi açıklamalar yaptı.  S.T.: Sizi son zamanlarda çok iyi tanıdık mı?

  Ö.B.: Çok iyi tanımadınız. Sen tanıyorsun belki ama..

  S.T.: Yok ben de çok fazla tanımıyorum. Ben önce izleyicilere açıklayayım sonra seninle başlayacağım konuşmaya. Gazetelerde yaz döneminden beri devamlı görüyoruz işte evlendi, evlenmedi, boşandı, ayrıldı, anlaşma imzaladı, imzalamadı falan diye ve merak ediyordum ben nasıl bir kişi olduğunuzu. Hani bu kadar çok yazılıyor, çiziliyor da, ne doğru ne yanlış? Eda var ortak arkadaşımız. O senin çok daha farklı bir kişi olduğunu hiç yazıldığı gibi olmadığını söyleyip durdu. Ben de onun için hem ben tanıyayım hem de herkes tanısın diye seni davet ettim. Teşekkür ederim geldin.

  Ö.B.: Teşekkürler.

  S.T.: Şimdi önce seni bir tanıyalım Önder. Sen kimsin, nesin, ne oldu? Niye
  tanınıyorsun?

  Ö.B.: Tanınmam aslında 1995 senesinde başladı. Mankenlik yapıyordum hobi olarak. 1995 senesinde Mr Turkey diye bir yarışma yapıldı. Ve buna biz 3-5 arkadaş eğlence olsun diye girdik. Ama iş yarışmanın sonucunda değişti dereceye girince. 1995'ten 1997'ye kadar hobi olarak yaptığım mankenliği birazcık profesyonelliğe dökmem gerekti. Gerçi çok da istekli değildim. Bu arada Boğaziçi Üniversitesi'nde okuyordum, 2 senelik Turizm bölümünde. Oradan mezun olunca Amerika'ya gitmeye karar verdim.

  S.T.:Mankenliğe devam ettin mi?

  Ö.B.: Mankenliği 1995-1997 aralığında ciddi bir şekilde yaptım. Fakat mankenliğe zaten hobi olarak başladığım için, birazda heralde aileden gelen maddi rahatlıkla beraber bunu hiçbir zaman iş olarak görmedim. Ama eski manken olarak mühürü yedik o ayrı. Ondan sonra Amerika başladı. Amerika'da okumaya gittim 4 senelik İnternational Business ondan sonra 2 sene Ekonomi master'ı yaptım. 2003 senesinde Florida Atlantik
  Üniversitesi'nden master yaparak mezun oldum. O arada çok cazip bir iş teklifi
  geldi, New York'tan bir lojistik şirketinden. Miami'de yaşıyordum tam oraya
  giderken, Miami'de sürekli müşterisi olduğum bir kulüpten çok cazip daha başka bir teklif geldi.

  S.T.: Bir tarafta bayağı ciddi bir iş var bi tarafta da kulüpten gelen.

  Ö.B.: Çok ciddi, şöyle söyleyeyim New York'taki rakamları yurtdışına giden
  izleyiciler mutlaka bilirler. Şu stüdyonun dörtte biri kadar yere yaklaşık 7-8
  milyon yerde bir kira veriliyor diyebilirim. Yani ben kuzenimin evine gittim New
  York'ta, "Ne kadar veriyorsun?" dedim. Atıyorum 5 dedi. Miami'de aynı evi yaklaşık bin dolara falan tutarsınız. Çok büyük bir fark var New York'ta. Ancak maaşlarda çok. Yıllıktır zaten Amerika'da maaşlar. Çok cazip bir teklifti. Ben New York'a gitmeden bir gün önce bana güle güle partisi yapıldı aynı kulüpte . Dediler ki; "Gidiyorsun. Biz seni çok seviyoruz". "Ertesi gün bir görüşebilir miyiz seninle?" dedi kulübün sahibi olan insan. Fransız kendisi 55-60 yaşlarında.

  S.T.: Sen New York'a gitmeye karar verdin sana parti yapılıyor. Kimler var, Mike Rourke var mı partide?

  Ö.B.: O sonra bu 2003'te. Kimse yok, ben arakadaşlarımlayım öğrenci grubum. Genelde yabancı, çok az Türk vardı. Şu an çok popüler oldu ama, o zaman çok az Türk vardı. Ertesi gün bana "Nereye gidiyorsun?" dedi. "New York'a gidiyorum" dedim. "Ben sana değişik bir iş teklifinde bulunacağım" dedi. "Ne kadar önerdiler?" dedi. Şu kadar. "Tamam, ben sana onu garanti ediyorum. Sen gel benim kulübümün işletmesini al, aynı zamanda da VIP Manager ol burada" dedi. Düşündüm. New York'a çok gittim ondan önce
  hiç sevmiyorum New York'u. Yani Miami'deki rahatlık yok o flip flop'larla yürümek sokakta.

  S.T.: Terlikler!

  Ö.B.: Pardon terliklerle. Hiç kimse sana ne giydiğine, ne taktığına, ne kullandığına bakmadan insanlar daha çok hareket ediyor. Gerçi Amerika'nın her yerinde öyle fakat New York'ta biraz daha tabi profesyonel bir hayat standardı ve yaşam tarzı var. Ben o teklifi kabul ettim. 2003 senesinden 2004'ün ortasına kadar kulübün VIP Manager'ı ve işletmecisi olarak görevimde başarılı olmuşum ki daha da promote edildim. İşletme ortaklığı verildi.

  S.T.: O sırada mı tanıştınız eski eşin Süreyya Yalçın'la?

  Ö.B.: Süreyya ve ben 8 sene önce evlendiğim yerde Bianca Beach'te eskiden orası Havana Beach'ti, biz orada tanıştık.

  S.T.: Türkiye'de tanıştınız.

  Ö.B.: Türkiye'de tabi.

  S.T.: Bize anlattığın Miami'deki iş, okul hayatından sonra profesyonel hayata geçişi anlattığın dönem içerisinde Süreyya var mı?

  Ö.B.: Miami'de birkaç kere görüştük. Fakat arkadaşlığın dışında aşk anlamında birşey yoktu.

  S.T.: Tamam

  Ö.B.: Ondan sonra 2006 senesine kadar bu işler gerçekten ciddileşti. İşte senin dediğin isimler kulübe gelmeye başladı. Ee kulübe geliyorlar peki kim buranın sorumlusu? Önder 'Andır' yani ingilizce tabiri ile. Benim ismimde o noktalar büyük problem. Amerika'da 15 sene kaldım 15 sene boyunca hiç kimse ismimi düzgün söyleyemedi. Önder ismine hasret kaldım. Arada annemle veya arkadaşlarımla konuştuğum zaman Önder deniliyordu. Yoksa hep 'Andır' bir anlamı olmayan birşey yani.

  S.T.: Nedir anlamı altında gibi birşey

  Ö.B.: Evet aynen öyle. Buradaki işler Türkiye'den çok daha profesyonelce yapılıyor. bu işletme ortaklığı verilince başka bir alternatif daha doğdu o işin içinde. Benim birtakım para koymam gerekti, babama telefon açtım baba dedim böyle böyle bana yardımcı olabilir misin bu konuda şu rakamda dedim. Bana söylediği laf: " Oğlum sen Boğaziçi Üniversitesi'ni 2 senelik okudun, Amerika'ya gittin 4 sene işletme eğitimi gördün, ondan sonra ekonomi masterı yaptın, bana geliyorsun bir kulübe ortak olmak için para istiyorsun" dedi. Tabi telefonu suratıma kapattı.

  S.T.: Çok haklıymış.

  Ö.B.: Haklı yüzde 100 haklı. Ama şöyle söyleyeyim kulübün yıllık cirosunu sana
  söylesem Türkiye'den çok farklı

  S.T.: Herşey para mı?

  Ö.B.: Ama şimdi işin profesyonel anlamdaki yönüne bakarsan para tabi. Çünkü bir işi yapıyorsunuz para kazanmak için. Buradaki kulüplerle çok büyük bir farklılık var.

  S.T.: Niye döndün o zaman buraya?

  Ö.B.: Onu da anlatacağım. 2006 senesinin Ağustos ayında babam vefat etti.

  S.T.: Başın sağ olsun.

  Ö.B.: Teşekkürler. Dönmek zorunda kaldım.

  S.T.: Tek çocuk musun Önder?

  Ö.B.: İki. Kardeşim var benim. Dönmek zorunda kaldım çok da güzel alternatiflerin olduğu bir dönemde. Las Vegas'ta kulübün başka bir ayağını açacak, ben orada ful yetkili olarak bulunacaktım. Tabii kimse kimsenin bilemez ne zaman hayattan göçeceğini.

  S.T.: Ansızın mı kaybettiniz babanı?

  Ö.B.: Babam bir sene önce Amerika'da bir ameliyat geçirdi. Aort damarı genişlemesi nedeniyle. Sürekli ben yanındaydım 4,5-5 ay boyunca. Ameliyatla atlattı, çok iyi geçti bir sene sonra burada kalp krizi nedeniyle Bodrum'da vefat etti.

  S.T.: Sen peki annenin ve kardeşinin başında olmak için mi ordan döndün?

  Ö.B.: Hem onun için hem miras işleri için hem yürüyen bir aile şirketi var onun
  nedir ne değildir göz kulak olmak için geldim. Kardeşim tabii benden 9-10 yaş küçük, annemi de yalnız bırakmamak için burada bir hayat kurmaya başladım.

  S.T.: Şu anda genede sözünü ettiğin aile işinizle ilgilenmiyorsun değil mi? Yine bir işletmecilik yapıyorsun.

  Ö.B.: Şöyle ilgilenmiyorum. Bizim aile şirketinde belli bir bölüm var o bölümün
  içinde belli bir payım var. Benim kardeşimin ve annemin. Fakat müdür olarak o şirkette kardeşim tam yetkili. Ben masabaşı işi yapmayı hayatım boyunca düşünmedim. Bi de o kadar eğitim aldıktan sonra, o kadar çevre yaptıktan sonra bizim şirkette bulunması faydalı bir şekilde nasıl kullanırım diye düşündüğüm zaman hiçbir şekilde. Ben üniversiteden mezun olmam liseden mezun olurum git babanın yanında çalış.

  Türkiye'de çoğu insanın yaptığı gibi. Öyle imkanı olan insanların yaptığı gibi. O
  kadar gidip o kadar para harcatmazdı babam bana Amerika'da. Sonuçta eğitim orada çok ucuz birşey değil. Hele şimdi dolar 1,17'lerden 1,65'e çıktı 'vav' oluyoruz. Benim okuduğum dönemde orada 1,78'leri 1,90'ları 1,80'leri gördüğümüz zamanlar oldu. 2001-2002'deki krizde çoğu öğrenci Amerika'dan geri döndüler.

  S.T.: Dönmek zorunda kaldı. Tabii çok kişi geri döndü.

  Ö.B.: Tabi.

  S.T.: Peki 8 yıl önceden tanışıyorduk dedin Süreyya Hanım'la. Onunla ilişkiniz nasıl başladı? Çünkü siz Türkiye'ye döndükten sonra kız arkadaşınız vardı, yabancı gerçekten çok güzel bir kızdı. Onunla beraberde ben birkaç kez sizi görmüştüm değişik yerlerde. Sonra..?

  Ö.B.: Babam vefat ettikten bir 3-4 ay sonra ben Amerika'ya döndüm. Hem kendi işlerim ordaki ortaklığımı devretmek için. Bana inanılmaz yardımcı oldular. Bu kadar profesyonel gerçekten, keşke burda açıpta canlı yayında seyretseler de teşekkür edebilsem o kadar iyi ağırladılar beni orada. O zaman eski kız arkadaşımla yani yabancı kız arkadaşımla tanıştım, aramızda birşeyler oldu ve ben Türkiye'ye gidiyorum dedim.
  Ona da "gel" demedim, "ben de geleceğim" dedi. Atladı geldi. Bu da 2007'nin Nisan ayına kadar bir sene..

  S.T.: O ne yaptı burada çalıştı mı?

  Ö.B.: Burada Türkçe kurslarına gitti. "Türkçe öğreneceğim senin için" dedi. "Tabii ki" dedim.

  S.T.: Çok kayıtsızmış gibi anlatıyorsun, sonuçta bir ilişki yaşamışsın. Kız kendi memleketini, ailesini bırakmış gelmiş burada seninle beraber olabilmek için.

  Ö.B.: Tabii ki hakkını ödeyemem yaptığının ama Türkiye'de yabancı birinin yaşaması gerçekten çok zor. Arkadaş çevresini kazanacak, dil büyük bir problem. Bizim problemlerimiz zaten ondan başladı. 2007'nin başında başladı. Çatışmalar olmaya başladı. Aslında daha önce de onunla ayrılabilirdik ama belki birazda tabii ailelerin araya girmesiyle biraz daha uzadı ve 2007'nin Nisan ayında geri döndü.

  S.T.: Peki Amerikalı kız arkadaşının ismi neydi?

  Ö.B.: Courtney.

  S.T.: 'Courtney hamileydi de siz onu bıraktınız' gibi iddiaalar vardı onların aslı astarı neydi?

  Ö.B.: Hamile kaldığı doğru, ama benim bu yüzden bıraktığım doğru değil.

  S.T.: Yani?

  Ö.B.: Şubat ayında planlanmayan bir şekilde hamile kaldı ama sonuçta olmuşsa olmuştur.

  S.T.: Aldırttınız mı?

  Ö.B.: Hayır hayır. Biz çocuğu dünyaya getirmeye karar verdik. İkinci doktor
  kontrolünde kalp atışı alamadılar ve cocuğu kaybetti.

  S.T.: Çocuğu kendi düşürdü.

  Ö.B.: Tabi doğal yolla.

  S.T.: Anladım. Sonra..

  Ö.B.: Bu arada ben Amerika'daki yaptığım işin doğrultusunda Emre Ergani'den bir iş teklifi aldım ve onu kabul ederek Emre Ergani ile Black ve Bianca'da fiilen görevime başladım. 2007 bitti, 2008 Mart ayından itibaren bu başladı. Bodrum sezonu açıldığında, eski eşimle Bodrum'da karşılaştık. ve aşk yaşadık. Evlendik.

  S.T.: Yaşadınız mı gerçekten aşk?

  Ö.B.: Biz yaşadığımıza inanıyoruz. Ben hala inanıyorum. Bugüne kadar yazılan çizilen beni çok enteres etmiyor. Zaten ben daha çok yurtdışı vizyonu olan bir insan olduğum için insanların ne konuştuğuna dayanarak yaşasaydım zaten yaşamamam gerekiyordu yani. Veya benim çevremde olan çoğu kişi gerçekten şahsa dönük.. Şimdi sen bir evlilik hakkında yorum yapabilirsin, hele medyatik bir evlilikse yaparsın ama o evliliğin içinde şahsa dönük, direk yaralayıcı şeyler basında çok kötü şekilde yer alıyor.

  S.T.: Peki niye medyatik hale dönüştürdünüz?

  Ö.B.: Süreyya'nın medyatikliği benim medyatikliğimin çok daha üzerinde. Ondan önce çok daha az ve düzeyli bir medyatikliğim vardı. Sonuçta eski bir manken ama sonuçta yabancı bir kız arkadaşı var kendi işine gücüne giden. Bir kızla anıldım zaten dönünce. Amerika'da olduğum dönem boyunca ben çok fazla Türkiye'ye gelmedim. Bir tek yazları 1 ay bir de yılbaşında ailemi ziyaret için 1 hafta yani 1 sene içinde geldiğim süre 1 ay 1 haftayı geçmez. Bu dönemde gezdiğim dolaştığım insanların hepsi sevgilim olarak yazıldı, hepsi. Ben bir insanoğlunun; bir gün dergiyi açtım böyle, haftalık dergi, 7 günlük derginin içinde 4 tane ayrı bayanla 4 tane ayrı şehirde aşk yaşıyorum ben.

  S.T.: "Ben neymişim" dedin yani.

  Ö.B.: Ben neymişim. Eski manken bir anda playboy. Playboyun anlamını da tam bilmiyorum ama heralde sosyetik playboy. Rahmetli babam da dergiyi açıyoruz..

  S.T.: Annen ne diyor?

  Ö.B.nların bana verdiği eğitim çok önemli. Çok iyi bir aile eğitimi aldığımdan
  yüzde 100 eminim. Annem babam benim hiçbir kötü alışkanlığımın olmadığını bilirler. Bana o eğitimi verdikleri için belkide, bana güvenleri sonsuz. Benim mutluluğumun herşeyden önemli olduğunu söylerlerdi bana her zaman. Yaklaşık 13-14 yaşından beri geziyorum. Yani gece aleminde de gezdim. Sokağa da çıktım dolaştım. Hiçbir zaman "Ben şuraya gidebilir miyim?" diye izin aldığımı hatırlamıyorum. Haftada 4-5 gün mutlaka ailemle yemek yerdim. Akşamları hepbirlikte otururduk.

  S.T.: Son dönemde?

  Ö.B.: Aslında ben ve eşim onları pek dinlemedik. "Acaba emin misiniz?" diye bize soruldu. Ben bugüne kadar 1 ropörtaj dışında hiç bir yere konuşmadım, hiç bir canlı yayına da çıkmadım. Burası ilk defa.

  S.T.: Teşekkür ederiz. Aşkınız başladı iddiana göre. Ondan sonra çok hızlı, tutkulu bir aşk mıydı? Arkadaşlıktan sonra bu nasıl alevlendi bir anda?

  Ö.B.: Zaten benim ilişkilerimin hepsi arkadaşlıkla başlar. Hepsi bugüne kadar hep öyle başladı. Yani bir anda gördüm de aşık oldum, mutlaka bir sene önce
  tanışmışımdır, altı ay önce tanışmışımdır.

  S.T.: Yani onu tanıyarak, hazmederek başladı.

  Ö.B.: Tabii ki.

  S.T.: Aşkınız başladı sonra?

  Ö.B.: Sonra evlilik kararı biraz ani oldu diyebiliriz.

  S.T.: Senden mi geldi o karar?

  Ö.B.: Valla açıkçası ikimizde birbirimize öyle. Evlilik teklifi falan ben etmedim
  Süreyya'ya. Yani birbirimize baktık. "Hadi evlenelim" "Hadi evlenelim" Ve evlendik.

  S.T.: Buraya kadar anlatınca herşey çok güzel niye o zaman bu bitti?

  Ö.B.: Aynı evde yaşamaya başlayınca, evli hayat yaşamaya başlayınca, çeşitli sosyal ve ekonomik çatışmalardan dolayı sonlandırdık.

  S.T.: Ne kadar evli kaldınız? 2 ay mı?

  Ö.B.: 3 ay.

  S.T.: İnsanlar ne badireler atlatıyor, 3 ay hiçbir şey değil ki. Acaba birazcıkta
  sabırsız mıydınız yoksa hiç geriye dönüşü olmayan birşey mi yaşadınız?

  Ö.B.: Valla geriye dönüşü olmayan birşey yaşamadık.

  S.T.: Mesaj hikayesi doğru mu?

  Ö.B.: Mesaj hikayesi doğru. Ama aşk mesajı hikayesi yanlış.

  S.T.: Ben bildiğimi söyleyeyim .Beraber Amerika'ya gitmişsiniz Süreyya Hanım'la oradayken senin Courtney'le mesajlaştığını yakalamış.

  Ö.B.: Hayır yanlış. Biz Amerika'ya gittik hem benim birtakım işlerim vardı, hem de Süreyya Hanım'ın birtakım işleri vardı. Geri döndük. Geri döndükten sonra benim Amerika'da yatırım amaçlı birkaç evim var, onlardan biri eski nişanlımla ortak. Mesajın olmasının nedeni tamamiyle evle alakalı. Bunu eşimde biliyordu. Sürekli konuşulmuş şey. Bir mesaj oldu o da onun gözüne yansıdı. Aşk mesajı yok ama. Ha şöyle söyleyeyim karşı taraftan birtakım birşey yazılmış olabilir. Onada biraz hak vermek gerekiyor öyle bir dönem atlatıp, Amerikalıların mesajlaşmaları bizim gibi değil. Yani 'I miss you' I love you' onlar 3 dakikada bir o kelimeleri sarfeden insanlar. Yani o insanın seni özlüyorum ya da seni seviyorum demesi..

  S.T.: Sonuçta hoş birşey değil yani, sonuçta biliyordu evli olduğunu değil mi?

  Ö.B.: Tabii ki, tabii ki biliyormuş.

  S.T.: Dedin ki; "3 ay içinde aynı evde yaşamaya başlayınca hem maddi hem manevi olarak bu işin zorlukları çıktı." Süreyya Yalçın'ı hepimiz biliyoruz, onun maddi durumunu da biliyoruz. Peki sen bunun altında ezildin mi, bunu önceden düşünmedin mi? Bir de önceden bir arkadaşlığınızda var..

  Ö.B.: Ezilme konusu hiçbir zaman olmadı. Hem Süreyya hem ailesi beni ezecek beni rencide edecek kesinlikle öyle birşey yapmadılar. Öyle birşey yok. basında çıkan şeyler rakamlar o kadar abartılıyor ki Türkiye'de.

  S.T.: Rakamlık hala geldi mi ilişkiniz? 3 ayda ne rakamı açılabilir ki yani şu evi alalım bunu yapalım..

  Ö.B.: Hayır. Kiralık bir evde oturduk zaten.

  S.T.: Sen mi ödüyordun kirayı?

  Ö.B.: Ortak. Ortak ödüyorduk. Herkesin çünkü bir bütçesi var. Benim çok düşük bir hayat standartım yok Allah'a şükür. Türkiye'de iyi bir hayat standartım var.
  Amerika'da bu kadar olmasa da Türkiye'de iyi. Süreyya'nın zaten kimle evlenirse evlensin hayat standartı belli. O hayat standartından dolayı biz bir polemik yaşamadık. Benim gelirim bu, giderimiz bu, bu kadarı ben karşılarım gerisini kendin karşılarsın.

  S.T.: Bunları zaten karşılıklı konuşup anlaşmıştınız zaten zamanında. O evlilik sözleşmesini imzalamadan önce de mi?

  Ö.B.: Evlilik sözleşmesi yapılması gereken birşey dediler. Yaptılar ben çok
  umursamadım yani. İmzaladım geçtim. Hiç umursamadım yazıldığı kadar. Yok evlilik sözleşmesi yüzünden ayrılmışım da, öyle birşey yok. Komik şeyler.

  S.T.: Gerçekten merak ediyorum; çünkü bize basından yansıyan gerçekten bir aşk olduğuydu. "Madem gerçekten bu kadar hararetli bir aşk var, 3 ayda nasıl tükenir sorusu herkes soruyor.

  Ö.B.: O belki Bodrum'un verdiği bişeyle yaşanan bişeydi. Biz çok aşık olduğumuzu zannetmiş de olabiliriz. 3 ayda bitiyorsa demekki gerçekten çok hararetli bir aşk değilmiş. Olsa bitmezdi.

  S.T.: Bazen ilişkiler biter. Senin duygun ne durumda?

  Ö.B.: Duygularım.. Çok saygı duyuyorum kendisine. Öyle ama. Duygu şöyle, "Hala Süreyya'yı seviyor musunuz?" denildiği zaman "Hayır" yani 'aşk olarak demekki tam aşık olamamışım' mı diyim diye düşünüyorum.

  S.T.: Ama nasıl evlenmeye karar verdin ki?

  Ö.B.: Verdik. Yanlış kararmış. O yüzden zararın neresinden dönersen kardır deyip dostane bir şekilde, yazılan çizilen gibi değil. Zaten dostane olmasa bu kadar kolay boşanılmazdı.

  S.T.: Peki şu andaki durumunuz nedir, arkadaş mısınız yada arkadaş olabilir misiniz? Konuşuyor musunuz? Mesela bir yemeğe gider misiniz, bir sinemaya gider misiniz?

  Ö.B.: Yok hayır. Türkiye'de şu anda böyle birşey mümkün mü yani. Benim Süreyya'yla sinemaya gitmem söz konusu bile değil.

  S.T.: Hayır canım, yeniden arkadaş olabilirsiniz çünkü yani..

  Ö.B.: Belki telefonlaşıp, arada telefonlaşıyor, yani telefon olabilir ama görüşmek mi öyle birşey olamaz. Görüşmek yüzyüzeden benim kastım. Zaten hangi boşanan iki insan hala görüşüyor ki.

  S.T.: Niye canım. 3 ay evli kalmışsınız o kadar da birşey değil. Herkes görüşüyor. Boşandı diye bütün herşey bitmiş değil ki, yani selamsız bandosu olmasına gerek yok.

  Ö.B.: İki gün önce aradım halini hatrını sordum 'Nasılsın iyi misin?' diye
  yurtdışındaymış kendisi.

  S.T.: Ailesiyle ayrıldıktan sonra hiç görüştünüz mü?

  Ö.B.: Hayır hiç görüşmedim. Ayrılma döneminde annesiyle görüştüm. O kadar.

  S.T.: Ondan sonra görüşmediniz

  Ö.B.: Yok, hayır.

  S.T.: Annen üzüldü mü boşandığınıza?

  Ö.B.: Üzüldü. Boşandığımıza üzülmedi fakat beni öyle gördüğü zaman bana üzüldü.

  S.T.: Evet çok zor bir anne için sana söylenenler. Senin için 'satılık beyin' bile dediler düşünsene.

  Ö.B.: Türkiye'de etiket vurmak çok kolay.

  S.T.: Bize birkaç kelimeyle bütün bu yaşadıklarını anlatman özetlemen gerekse ne cümle kurardın? Evliliğin hakkında.

  Ö.B.: Çok kısa zamanda karar verilmiş bir evlilikti. Kısacası hataydı yani. Flört
  dönemini, birazcık daha uzatıp birbirimizi biraz daha iyi tanısak belki bu tip
  problemler olmazdı diye düşünüyorum. Bu kadar kısa evlilik çok normal birşey değil. Şiddetli geçimsizlik. "Geçimsizliği 3 ayda nasıl anlıyorsunuz?" diye sordular bize yani? Biz demekki öyle bir anlaşamadığımızı anlamışız ki böyle birşeye karar verdik.

  S.T.: Neyde çok ayrı düştünüz?

  Ö.B.: Hayata bakış

  S.T. :Mesela sen gezmek istiyodun. Diyelim ki, sen diskoya gitmek istiyordun eşin evde oturmak istiyordu.

  Ö.B.: İkimizde gezmeyi seven insanlarız.

  S.T.: Bakınca ikinizde gezmeyi seviyorsunuz, ikinizde giyinmeyi seviyorsunuz, ikinizde güzel yerere gitmeyi seviyorsunuz, ikinizde gençsiniz, sen yakışıklısın o güzel 'Ne acaba?' sorusu gerçekten merak ediliyor.

  Ö.B.: Evlenince bir takım onun içinde olan şeyler değişti ki anlaşamamak ortaya çıktı. Onların çok detayına inmek istemiyorum.

  S.T.: Evet bir takım şeylerin de sen de kalması gerekiyor.

  Ö.B.: Bizim zaten hiçbir zaman özelimiz olmadı eşimle. Çok gözönünde olan bir çift olduğu için.

  S.T.: Ama erkek de bu işte çok önmeli değil mi? Sen de birazcık şey yapabilirdin. Mesela ben kendimi eşinin yerine koyduğumda benim eski kocam ya da sevgilim televizyona çıkıyor işte; "Hataymış, yanlış yapmışım, sevmiyorum" falan burdan direk lapa yani.

  Ö.B.: Sevmiyorum derken..

  S.T.: 'Aşık değilmişim' falan..Öyle bir durum oluyor çok zor birşey bu sana da aynı şey yapılsa senin için de zor ..

  Ö.B.: Zor ama şöyle söyleyeyim, buraya çıkma gibi bir düşüncem daha önce de yoktu bir ara kafama esti ama senin bu işin içinde olman yani birazda rahatlığımdan dolayı.

  S.T.: Biliyorum. İşte onun için herşeyi anlat yanlış anlaşıldığını iddia ediyorsan anlat herkes doğruyu bilsin.

  Ö.B.: İlla çok göz önünde olan medyatik bir ilişki diye, 3 ayda bitti diye
  insanların şahıslarına yapılan, sorulmadan yazılan şeylerden ben rahatsız olduğum için. Sonuçta bunları yazan insanlar benim ne yaptığımı, nerden geldiğimi nasıl bir aileden geldiğimi bilmeyen insanlar. Yani sen ne hakla benim hakkımda bu tip birşey yazıyorsun ben buna halen anlam veremiyorum. Türkiye'de çok kolay damgalamak. Amerika'da yaşadım 14 sene Amerika'da bu paparazzi dergileri ya da magazin yok mu?

  Hepsi var fakat sen benim arabamın plakasını, evimin adresini zikredemezsin
  insanlara. Dünyanın bin tane hali var. Ben Amerika'dayken benim hakkımda bir yazı çıkıyor bundan 4-5 sene önce nerde hangi binada oturduğum yazıyor, ne yaptığım. Bu yazıların yüzde 90'ı değil yüzde 5'i Amerika'da çıksa tazminattan ihya olurduk yani.

  S.T.: İlk baştan itibaren hiç kimseyi dava etmedin?

  Ö.B.: Tekzip midir nedir. Avukatlık durumum hiç olmadı benim. Bu evlilikten dolayı aile avukatımız herşeyle ilgileniyor. Yavaş yavaş düzenleyeceğim. Yarın bir toplamtım var avukatla. Cuma itibariyle bugüne kadar çıkan herşey orda çözülecek. Basında çıkan haberlerle ilgili de bir kitapeviyle anlaştım. Bir kitap yazacağım.

  S.T.: Kitap mı yazacaksın? Şaka diyorsun.

  Ö.B.: 100-150 sayfa 'Basında çıkan saçmalıklar' adında çok yakında.

  S.T.: Napıcaksın bu basında çıkan yazıları kitaba mı yerleştireceksin yoksa kendin bu zamana kadar olan hayatını mı anlatacaksın?

  Ö.B.:Yo benim hayatım değil, tamamiyle benim ve çevremin hayatımdan basında çıkan saçmalıklar.

  S.T.: Gelirini ne yapacaksın bağışlayacak mısın?

  Ö.B.: Gelirini bilmiyorum, bağışlarım heralde. Gelir için yapmıyorum . Sadece
  insanlar gerçekten bu böyle yazılmış da bunun nasıl bir imkanı var..

  S.T.: Hayır ama zaten orda bu böyle yazılmış diye insanların gözüne sokacaksın .Bu böyle yazılmışdayı senin birşeyinle yapman lazım. Mesela bunu söylemişler 'bir yere gidip 250 bin YTL harcadığı oldu mu?' diye bir soru var mesela. Senin de orda cevabını vermen lazım.

  Ö.B.: Ama bu komik değil. Komik olan Savarona Yatı'yla Bodrum'dan İzmir'e gidip bizim gelinlik, damatlık almamız. Savarona Yatı'yla. Bir de aynı grubun içindeki dergide de yolda giderken trafik kazası geçiriyoruz. Şimdi aklım hayalim ermiyor. Deniz yoluyla Savarona'yla, Atatürk'ün yatıyla, gelinlik almaya gidiyorum, damatlık Bodrum'dan İzmir'e yani koşsanız daha hızlı gidersiniz. Arabayla da trafik kazası geçiriyorum. Yani ben anlayamadım. Böyle çıkan her haber bende arşive konuluyor. Çok daha çok komedi var. Türkiye'de rakamlar..Türkiye'de insanlar heralde rakamların farkında değil. Askeri ücretin ne kadar olduğunu bilmiyorlar heralde.

  S.T.: Söylediğin doğru "Ben yurtdışında yaşadım, böyle şeyler konusulmaz edilmez"

  Ö.B.: Hiç edilmez, hiç zikredilmez yani.

  S.T.: "Ben kimin ne dediğini umursamıyorum, çünkü ben uzun yıllar oradaydım ve bu tarzda bir eğitimi adım" dedin.

  Ö.B.: Umursamam mı gerekiyor?

  S.T.: Hayır. Umursamaman gerekiyor.

  Ö.B.: O kadar çok insanın üzerine gelinmez.

  S.T.: Geliniyor, gelinmiyor o kadar umursama.

  Ö.B.: Hayır umursamıyorum işte kitaba dökeceğim bunları. Umursamam derken umursuyorum da umursadığımı çok belli etmeyerekten bir kitaba dökeceğim bunları, kendileri otursunlar okusunlar yaa.

  S.T.: Bekliyoruz kitabını dört gözle. Önder umarım istediğin gibi kendini ifade edebilmişsindir. Ben herkesin merak ettiği soruları sordum sana. İnşallah bundan sonra sana uzun soluklu bol çocuklu, coluklu coçuklu, aşk dolu güzel bir evlilik diliyorum.

  Ö.B.: İnşallah temennimiz o tabii ki. Çok teşekkür ederim.

  S.T.: Teşekkür ederim.


  alıntı

+ Konu Cevapla

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11-28-2010, 16:47
 2. Bugün seçim olsa?
  By "SenSiziM" in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 04-07-2010, 13:41
 3. BUGÜN SEÇİM OLSA Obama başkan
  By leyla_59 in forum Dünyadan Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 10-22-2008, 11:55
 4. Bugün Yine Efkarlıyım Yine Dertli...
  By SeLeNnnn in forum Şiir
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 10-11-2008, 00:04
 5. Bugün seçim olsa ne olur?
  By aysenazli in forum Türkiyeden Haberler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-04-2008, 17:40

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375