CELP YAKINDA GELİR

Resmi büyütmek için tıklayın

Sibel Can, Eski Kayınpederi Selçuk Ural'ın "Sibel Bana Dava Açmadı, Aramızda Sorun Yok" Açıklamasına Bu Sözlerle Cevap Verdi

SİBEL CAN, ESKİ KAYINPEDERİ SELÇUK URAL'IN "SİBEL BANA DAVA AÇMADI, ARAMIZDA SORUN YOK" AÇIKLAMASINA BU SÖZLERLE CEVAP VERDİ Selçuk Ural'ın katıldığı bir televizyon programında oğlu Hakan Ural ile ilgili olarak "Oğlum ihaneti de gördü. Günde 20 hap içiyordu" açıklamasına, eski gelini Sibel Can büyük tepki göstermişti.
Ünlü şarkıcı, bu sözlerin gazetelerde "Sibel Can oğlumu aldattı" şeklinde yer alması üzerine eski kayınpederi hakkında 50 bin liralık tazminat davası açacağını belirtmişti. Selçuk Ural, önceki gün katıldığı bir konserde gazetecilerin "Sibel Can ile barıştınız mı?" sorusunu "O benim torunlarımın annesidir. Bana dava açtığı doğru değildir. Aramızda herhangi bir sorun yoktur. " diyerek cevapladı. Bunun üzerine gözler ünlü şarkıcı Sibel Can'a çevrildi. Can'ın eski kayınpederine cevabı yine çok sert oldu: "Davamdan asla vazgeçmedim. Çocuklarımın da 'anne dedeme dava açma' gibi bir talebi olmadı. Özellikle Melissa bu açıklamadan çok olumsuz etkilendi. Bu yüzden bir an önce dava açtık. Bu kararı çocuklarımla birlikte ortak verdik. Anladığım kadarıyla kendisine henüz mahkeme celp kağıdı gitmedi. Bayram öncesi ya da bayram ertesi gibi elinde olur. Bayram mesajı gider yakında ona gider!"

(Gecce.com) 2 saat önce.. [1545743]