Aşkım için din değiştirmem


Tuğba Özay, sevgilisi Mario ile ilişkisiyle ilgili açıklamalar yaptı."ASLA DİN DEĞİŞTİRMEM"
Tüyap Deri fuarında çıktığı defile sonrasında sevgili Mario hakkında açıklamalar yapan Özay," Sevgilimi görmeye 10 günlüğüne Milanoya gideceğim. O da Türkiye'ye geliyor ben de onun yanına gidiyorum. Ama benim kesinlikle oraya taşınma gibi bir niyetim yok. Asla orada yaşamam. Biz gitmeyiz ama o gelir. Ben asla ve asla din değiştirmem. Tuğçe Kazaz böyle bir şey yapmıştı. Ona saygı duyuyorum. Aşk insanları olduğu gibi kabul etmektir. Ben müslümanım o katolik bizim aramızda bu konu olmamalı. Benimle birlikte camilere geliyor çünkü çok merak ediyor. Benimle birlikte oturup diz çöküp dua etti" diye konuştu.

Tuğba Özay, erkek arkadaşıyla basında fotoğrafının yayınlanmasının ardından gelen tepkileri şu sözlerle anlattı "Gazetede çıkan haberlerden dolayı herkesden telefon geliyor. Bana hayret ediyorlar. Sen ilk kez böyle yaptın. Benim ilk kez bir erkek arkadaşımınla yanyana fotoğrafımı gördüler. Daha önce farklı güçler ortaya çıkartıyorlardı. Çıkan haberlerden dolayı böyle bir şey yaptım. Artık yalan yanlış şeylerle anılmak istemiyorum. Üzülmek, ailemi ve kimseyi üzmek istemiyorum. Sevgilimin hala ismini söylemiş değilim. O gazetelerde çıkan Mario değil ismi" dedi.
İTALYAN SEVGİLİSİNE KOŞTU
Yaşadığı sorunlarla zor anlar yaşayan manken Tuğba Özay, bayram tatilini fırsat bilip sevgilisinin yanına İtalya'ya gitti. Havalanında karşılaştığımız ünlü manken Milano'ya sevgilisinin yanına gittiğini söyledi. (Hürriyet)


ensonhaber