RECEP İVEDİK 1'İ GEÇERİZ


OYUNCU Şahan Gökbakar, "RECEP İVEDİK 2" İLE İLK FİLMİN BAŞARISINI AŞMAYA ÇALIŞACAKLARINI SÖYLEDİ. Yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği, senaryosunu Şahan Gökbakar'ın yazdığı "Recep İvedik 2" filminin setinde basın toplantısı düzenlendi.

Gazetecilere filmle ilgili bilgi veren Şahan Gökbakar, ilk filmin büyük bir başarı elde ettiğini belirterek, "Rakip olarak kendimle ilgili bir problemim var. İlk filmin başarısını aşmaya çalışacağız. Geçmezse de çok üzülmem, yeni bir film yaparım" dedi.
Filmin çekimlerine yaklaşık 3,5 hafta önce başlandığını kaydeden Gökbakar, çekimlerin 4 gün içerisinde tamamlanacağını ve heyecanla montajlanmasını bekleyeceğini söyledi.
Gökbakar, "Bu filmin konusunun ilk filmle bağlantısı yok. Recep İvedik'in Antalya'dan otelden döndükten sonra İstanbul'da bambaşka bir senaryosu... Bu filmde Recep İvedik'in adam olma serüvenini izleyeceğiz" dedi.
Gazetecilerin, "bir filmi izleyenler arasında yapılacak çekilişle promosyon verileceğini" hatırlatmaları üzerine Gökbakar, "Öyleymiş galiba, Fatih Ürek'in filminde. Fatih Ürek sinemaya girerse araba da verilir. Ben Aysun'la Fatih'in filminin çok başarılı olacağına inanıyorum" diye konuştu.
Gökbakar, set çalışanlarının, bu filmin ilkinden daha komik olduğunu söylediklerini de sözlerine ekledi. Filmin oyuncularından Gülsen Özbakan da seçmeler aracılığıyla filme katıldığını belirterek, ilk defa oyunculuk yaptığını ve Şahan Gökbakar'ı çok sevdiğini söyledi.


haberler.com