Sete gelsin ona Hi8'i göstereyim


Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a cevap gecikmedi.
Cuma günü vizyona giren "A.R.O.G" filminin başrol oyuncusu ve yönetmeni Cem Yılmaz, sinema tarihimizin en çok izlenen filmi "Recep İvedik" hakkında espri yapınca Şahan Gökbakar'dan cevap gecikmedi.
Çekimleri 3,5 hafta sonunda tamamlanan "Recep İvedik 2"nin basın toplantısı, geçtiğimiz akşam Esentepe Aksoy Filmcilik'te düzenlendi. Recep İvedik karakterini canlandıran Şahan Gökbakar, gazetecilerin soruları üzerine "Recep İvedik 2"in bütçesinin "A.R.O.G"un bütçesi gibi 9 milyon dolara mal olmadığını daha makul ücretler karşılığı çekildiğini söyledi.

GELSİN GÖSTEREYİM
"A.R.O.G"un yönetmeni ve oyuncusu Cem Yılmaz'ın, "Recep İvedik'i izledim. Demek ki Hi8 (mini video kamera) ile de film çekilebiliyormuş" sözü hatırlatılan Şahan Gökbakar, "En sonunda izlemiş mi, Allah razı olsun ondan. Ama sete gelirse Hi8'i gösteririm ona" diyerek etraftakileri gülmekten kırdı geçirdi.
Gökbakar, Steven Spielberg'in bile birkaç filminde kullandığı gibi HD kameralarla filmlerin bazı bölümlerinin çekildiğini de sözlerine ekledi.
"Recep İvedik 2"nin birincisiyle hiçbir alakası olmadığını da sözlerine ekleyen Şahan Gökbakar, ikinci filmimizde ana karakterin tatilden dönüşünden sonra İstanbul'da yaşadıkları ve ninesinin baskıları sonucu adam olma çalışmalarını konu aldığını belirtti.
Fatih Ürek ile Aysun Kayacı'nın rol aldığı filmde araba verileceğinin hatırlatılarak, "Siz filminizi izleyenlere ne vereceksiniz" sorusunu da yanıtlayan Gökbakar, "Fatih Ürek sinemaya girerse, o filmde de araba verilmesi çok normal. Biz bu film için ancak emek verebiliriz çünkü çok emek harcadık" dedi. (hürriyet)

ensonhaber