Sevgilisi döverek bu hale getirdi

Grammy töreni öncesi sevgilisi Chris Brown tarafından dövülen Rihanna'nın polis tarafından çekilen fotoğrafı ilk kez basına yansıdı
Müzik dünyasının genç yıldızı Rihanna szevgilisi Chris Brown 'dan yediği dayakm sonrası işte bu hale geldi. Rihanna'nın Brown tarafından darmadağın edilmiş yüzü internetteki magazin sitesi TMZ'de yayınlandı.

Polis yetkilileri daha önce internetteki tmz.com sitesine yaptıkları açıklamada genç şarkıcının çok kötü şekilde dayak yediğinin belirlendiğini söyleyerek sanatçının durumunu "korkunÇ" olarak nitelendirdi. İşte polis yetkililerinin site muhabirlerine anlattıkları: "Rihanna'nın yüzünün her iki yanında da ezik ve çürükler var. Ayrıca ciddi şişlikler ve morluklar tespit ettik. Dudağı patlamış durumda ve biz kendisiyle görüşüp fotoğrafladığımız sırada burnu kanıyordu. Bunların yanısıra Rihanna'nın kolunda ve bir kaç parmağında ısırık izleri de var."

Polis yetkililerinin Rihanna'nın ifadesine dayandırarak yaptığı açıklamaya göre Chris Brown genç şarkıcıyı yumrukla dövdüğü için bu kadar ciddi şekilde yaralandı.

Bu arada iddiaların aksine olay sırasında 911'i arayıp yardım isteyen kişinin Rihanna olmadığı genç şarkıcının çığlıklarını duyan bir kişinin telefon ettiği belirtildi. Öte yandan Rihanna'nın bir süre için anavatanı olan Barbados'ta gidip dinleneceği de belirtildi.


böyleyken bu hale geldi


hürriyet haber