Geçen pazar atv’de ekrana gelen İbo Show’da İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasında yaşanan ve Tatlıses’in programına son verilmesine neden olan sert tartışmaya, Müjde Ar da katıldı.


Ar, önceki gün NTV’de ekrana gelen ve Çiğdem Anad, Pınar Kür ve Aysun Kayacı’yla birlikte sunduğu “Haydi Gel Bizimle Ol” isimli programda Tatlıses’i, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik karakterine benzetti. Tatlıses ile Tilbe’nin tartışmasını haber bültenlerinden izlediğini söyleyen Ar, şöyle konuştu:
“Ekranda bir skeç oynuyorlar sandım. Herhalde yeni bir sit - com başladı dedim. Çünkü, birbirlerine ana avrat dümdüz gidiyorlar. Çünkü dedim İbrahim, bayağı böyle bir Recep İvedik gibi bir karakteri oynuyor. Yıldız böyle kendini yere attı. İbrahim’in ağzından tükürükler akıyor falan... Dedim ön hazırlık mı yaptılar? Öyle yapmamışlar, sonradan anladım.”
Çiğdem Anad’ın Tatlıses’in etrafına korku sardığını ama Yıldız Tilbe’nin buna rağmen ondan korkmadığını hatırlatması üzerine ise Ar, “Niye korksun canım? Hiç kimse korkmaz İbrahim’den” diye konuştu. Pınar Kür ise “Vurdurur canım, hiçbir şey olmazsa. Zaten kızcağıza ‘Seni de vuracağız’ diye mesajlar geliyormuş” diyerek Ar’a cevap verdi.
milliyet