ÇOK ACI ÇEKİYOR!


'Gülse Birsel'i Daha Önce Hiç Bu Kadar Hüzünlü, Gözü Yaşlı ve Acı Çekerken Görmedim' Avrupa Yakası Ekibi Gazanfer Özcan'ın Yokluğuna Hala Alışamadı....

'GÜLSE BİRSEL'İ DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR HÜZÜNLÜ, GÖZÜ YAŞLI VE ACI ÇEKERKEN GÖRMEDİM' AVRUPA YAKASI EKİBİ GAZANFER ÖZCAN'IN YOKLUĞUNA HALA ALIŞAMADI.... 'Avrupa Yakası'nda 'Sedef' karakterini canlandıran deneyimli oyuncu Suna Keskin, dizinin yapı taşlarından Gazanfer Özcan'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle, bazı sahnelerin çekimlerinde çok zorlandıklarını söyledi.

'Bizim için çok güzel ve keyifli bir setti. Ama şimdi bir hayli hüzün veriyor. Sete giderken ayaklarım geri geri gidiyor. O koltuğa bakınca burnumuzun direği sızlıyor. Acımızın tarifi mümkün değil' diyen Suna Keskin, Özcan'ın anısına kadroya eşi Gönül Ülkü Özcan'ın dahil olduğunu ama yine de Özcan'ın yerinin doldurulamayacağını ifade etti. Gülse çok acı çekiyor Gazanfer Özcan'ın vefatının ekip için bir darbe olduğunu belirten Suna Keskin, Gülse Birsel'i daha önce hiç bu kadar hüzünlü, gözü yaşlı ve acı çekerken görmediğini söyledi.
gecce