DÜNYA GÜZELİ'NİN YENİ AŞKI!Dünya Güzeli Azra Akın, Tiyatro Sanatçısı Mehmet Esen ile Birlikte. İki Sevgilinin 1 Ay Önce Tanıştığı Öğrenildi...

DÜNYA GÜZELİ AZRA AKIN, TİYATRO SANATÇISI MEHMET ESEN İLE BİRLİKTE. İKİ SEVGİLİNİN 1 AY ÖNCE TANIŞTIĞI ÖĞRENİLDİ... Cem Yılmaz'ı Leman Kültür'de ilk sahneye çıkaran kişi olarak anılan Mehmet Esen ile 1 ay önce tanışan Azra Akın, geçtiğimiz hafta da erkek arkadaşıyla birlikte Bozcaada tatile gitmiş.

Çiftin bir aydır ayrılmadığı ve çok mutlu olduğu konuşuluyor. konuyla ilgli görüşünü aldığımız Mehmet Esen'in açıklaması, aşkla iligili söylentileri doğrular nitelikteydi:
' Azra benim çok değer verdiğim biri, görüşüyoruz. Çok vasıfları olan bir insan. Sadece Dünya Güzeli olarak değil, birçok konuda kendini geliştirdiği için müzik, resim gibi konularla keyifli sohbetlermiz oluyor, konserlere birlikte gidiyoruz. Kendisine çok değer veriyorum, saygı duyuyorum, bu durumunarar görmesini istemem. Birbirimizi tanıma aşamasındayız, birlikte olmaktan keyif alıyoruz' dedi.
(gecce)