EVİ TERK EDEN BENİMOyuncu eşi Arzu Balkan 6 aylık bebeğiyle Ankara'ya baba evine dönünce Tamer Karadağlı da kendini gecelere vurdu. Deniz Uğur'la yasak aşk iddiaları üzerine evliliğinde çatırdamalar yaşayan Tamer Karadağlı Etiler'deki bir ocakbaşında tiyatro oyuncusu Zafer Ergin ile efkar dağıttı.

Çıkışta açıklamalar yapan Karadağlı 'Evi terk eden benim. Arzu Hanım evinde oturuyor. Bu noktadan sonra bizim karı koca olarak bazı şeyleri halletmemiz gerekiyor' diyerek hızla otomobiline bindi. Ankara'ya ailesinin yanına dönen Arzu Balkan ise 6 aylık çocuğunun babası Tamer Karadağlı hakkında sert açıklamalar yaparak, 'Tamer'e hep inanmıştım. Her duyduğum kaçamak haberini dedikodu diyerek geçiştirmiştim' dedi.

Çok yanılmışım

Karadağlı'nın dizi oyuncusu Deniz Uğur ile aşk iddialarının ortaya çıkması ve Uğur'un 'Aşk ne var ne de yok' açıklaması üzerine evini terk eden Balkan, ' Kızımın anne ve babasıyla birlikte bir aile ortamında büyümesini çok isterdim bunun için de sürekli mücadele ettim. Eşimin yanında oldum ve ona destek verdim. Ama çok yanılmışım, meğer çıkan bütün dedikodular doğruymuş' diye konuştu.