Placebo önceki gece İstanbul'da 8 bin kişiyle buluştu. Malzemeleri gümrükten geçmediği için sahneye bir gün geç çıkan grup, konser sonrasında Reina'da eğlendi
Son albümü 'Battle For The Sun'ın dünya turnesi kapsamında, Turkcell Kuruçeşme Arena'da bir gün gecikmeli olarak konser veren rock grubu Placebo muhteşem bir geceye imza attı. İstanbul'a dördüncü kez gelen grubun hayranları erken saatlerde Arena'nın önünde toplandı. 8 bini aşkın seyircinin izlediği konser sonunda grup üyeleri tam üç kez bis yaptı.

ÖNCE BOĞAZ SONRA REINA
Sahne ekipmanlarının gümrükten geçememesi üzerine bir gün gecikmeyle yapılan konserde herhangi bir aksilik yaşanmazken grup üyeleri de konserden önce İstanbul'u gezme imkanı buldu. Boğaz turu yapan ve gece Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde eğlenen grup üyeleri, ertesi gün konserden sonra soluğu Reina'da aldı. Brian fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olurken, grubun bateristi Steve'in yanındaki sarışın hanım dikkat çekti. Grup elemanları kendilerine katılan Gökmen Gökbakan ile birlikte taksiyle mekandan ayrıldı.
sabah