Doğuş Grubu'nun yeni kanalı e2'de yayınlanacak paparazzilerin hayatlarını anlatan (Dirt) (Kir) adlı dizinin tanıtım gösterimi önceki akşam Kanyon Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Gösterime katılan ünlü isimler, Hollywood ile Türkiye'de yapılan paparazzi olaylarını karşılaştırdı. Güzide Duran Hollywood ile Türkiye'deki paparazzilikte hiçbir fark olmadığını söyledi.

Duran " Oradaki starlar dünyaya hitap ediyor. Biz Türkiye'ye hitap ediyoruz. Örneğin; Brad Pitt'i herkes biliyor. Onun hayatı daha çok kişi tarafından merak ediliyor. Burada da özel hayat görüntüleniyor” dedi.

Tülin Şahin ise "ABD'de starlar sokaktan bahçelerine girecek kadar abartılı bir şekilde takip ediliyor. Biz Akdeniz ülkesi olduğumuz için gazeteciler ile starlar arasındaki ilişkiler daha sıcak. Küslüklerimiz bile çabuk geçiyor" ifadesini kullandı. Şarkıcı Yalın'la ilişkisini noktalamasının ardından zor günler geçiren Tuba Ünsal ise ABD'de paparazzilerin daha soğuk olduğunu kaydetti. Ünsal "Orada bir tek fotoğraf karesi milyon dolarlarla ölçülüyor. Bizimkiler daha duygusal ve anlayışlı" dedi.


Kaynak : (Bugün)