Michael Jackson intihar notları yazmış!25 Haziran'da hayatını kaybeden pop müziğin efsane ismi Michael Jackson'ın ölümünün ardındaki giz hâlâ çözülemedi. Jackson'ın yakın arkadaşları Kral'ın bir ara intihar notları yazıp yırttığını itiraf etti.

Tüm dünyanın ölümüyle birlikte gözyaşı döktüğü pop müziğin unutulmaz ismi Michael Jackson'la ilgili iddialar son sürat devam ediyor. Efsaneye yakın olan kaynakların verdiği bilgiye göre Michael'ın sıklıkla yüksek doz aldığı ve kendini öldürmeye çalıştığı ifade ediliyor.

Arkadaşlarından biri, bu ölümün geç olduğuna dikkat çekerek "50'sinde ölmesine bile şaşırdık" yorumunu yaptı.

İngiliz basınından The Daily Star, maddi açıdan zorluk çeken ve borçları yüzünden sıkıntıdan kurtulamayan Michael Jackson'ın 'bir an önce gitmek istediği'ni belirtiyor.

"ÜZGÜN OLDUĞUNU HERKES BİLSİN İSTİYORDU"
Jackson'ın arkadaşlarının gazeteye anlattıkları, şarkıcının intihar etmek istediği yönünde. Öyle ki bir keresinde intihar notu yazıp bunu yırttığı söyleniyor.

"Michael her zaman genç ölmekten bahsederdi. İntihar notları yazar ve sonra onları yırtıp atardı. Birini saklamıştı, sık sık onu çıkarıp okurdu."

"Herkesin onun ne kadar üzgün olduğunu bilmesini isterdi" şeklinde konuşan bir başka arkadaşı, Jackson'ın, 90'lı yıllardan bu yana çocuk tacizciliğiyle suçlanmasından dolayı hayatını sona erdirmek istediğini belirtiyor.

GAZETEPORT