Bacakları çürümüş damarları oyulmuş
Yaşayan bir ölü olduğunu belgeleyen şok fotoğraflar ortaya çıktı.
Michael Jackson'ın yaşayan bir ölü olduğunu belgeleyen şok fotoğraflar ortaya çıktı. Bacaklarında büyük çürükler oluştuğu, damarlarının sebepsiz yere oyulduğu belirlendi.
Polis, evdeki delilleri cinayet soruşturması için topladı. Popun Kralı Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili şok gerçekler ortaya çıktı. Amerikan Dermatoloji Akademisi doktorlarından Debra Jaliman, Jackson'ın bacağında kocaman çürümeye yüz tutmuş bir deliğin görüldüğünü ve damarların tamamen oyulmuş olup neden yapıldığı belli olmayan iğne izlerinin bulunduğunu açıkladı. Jackson'ın derisindeki beyaz lekelerin de neden oluştuğunun bilinmediği kaydedildi.
EVDEKİ KANITLAR
Amerikan polisi, cinayet şüphesiyle Jackson'ın evinden pek çok kanıt topladı. Polis, ünlü şarkıcının çiftliğinde 4 adet oksijen tüpü ve anestezi yapılırken kullanılan uyuşturucu ilaçlar buldu. Jackson için yapılan tıbbi tedavilerin cinayet kanıtı olarak gösterileceği öne sürüldü. Kullandığı ilaçların ölümüe sebebiyet verdiğinden hareketle soruşturmayı yürüten yetkililer, ilaçları uzmanlara gösterip fikir aldı. Jackson'a bu ilaçların boşuna verildiği, bunları kullanması için herhangi bir neden olmadığı
ortaya çıktı.
REKLAMDA SUİKAST İDDİASI
Michael Jackson'ın 1984 yılında Pepsi reklamı için kameraların karşısına geçtiği sırada arkasında meydana gelen bir patlama nedeniyle saçlarının yanması da ilk kez yayınlandı. Kafasındaki ateş söndürülerek alevlerin arasından çekilip kurtarılan Jackson'ın vücudunda ikinci ve üçüncü derece yanıklar oluştuğu öğrenildi. Jackson'ın tam da kariyerinin zirvesindeyken meydana gelen bu yanma olayının da birileri tarafından bilerek, planlanarak yapıldığı ve kendisini öldürmek isteyen kişilerin olabileceği yönündeki kuşkuları artırdı.

mynet