Manken Aysun Kayacı'dan Tehditle 100 Bin Tl Para İsteyen Bir Kişi Yalova'da Gözaltına Alındı. Polisten Gelen Haberle Kabus Dolu Günleri Biten Kayacı, Sonunda Rahat Bir Nefes Aldı

Manken Aysun Kayacı'dan tehditle 100 bin TL para isteyen bir kişi Yalova'da gözaltına alındı. Polisten gelen haberle kabus dolu günleri biten Kayacı, sonunda rahat bir nefes aldı.

Ünlü Manken Aysun Kayacı , Mart ayında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na giderek yapımcı yönetmen H.Ö.T.'nün şantajla kendisinden 100 bin dolar para istediğini bildirdi. Kayacı, savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde, kendisini telefonla arayan yapımcı yönetmen H.Ö.T.'nin "Yeni bir dizi film projem var. Bu projede baban da rol almayı kabul etti. Baban oynayacak, sana benzeyen bir oyuncu da seni canlandıracak. Dizi de seni çok kötü lanse edeceğim. Kötü yola düştüğünü göstereceğim. Böylelikle kariyerini bitireceğim. Ancak 100 bin dolar verirsen bu projeden vazgeçerim" dediğini iddia etti.

Savcılığın talimatı üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri olayla çalışma başlattı. Yapılan teknik-takip araştırmasında, H.Ö.T.'nin Aysun Kayacı'yı cep telefonundan iki defa aradığı tespit edildi. Kaldığı adresin belirlenmesinin ardından Yalova'da bir eve düzenlenen operasyonda, H.Ö.T. yakalanarak gözaltına alındı.
Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilerek sorgulaması yapılan H.Ö.T., ifadesinde kendisi hakkında yapılan suçlamaları kabul etmedi. İşlemleri tamamlanan H.Ö.T. adliyeye sevk edildi.

Resmi büyütmek için tıklayın