Annesinin ve Hadise'nin koca kriterleriHadise katıldığı bir televizyon programında evlenebileceği erkekte bulunması gereken özellikleri sıraladı. Hadise'nin yanı sıra annesinin de kriterleri var. İşte o kriterler.

Hadise'nin annesi damat ayırmıyor: İster Japon ister siyah olsun, mutlu olun yeter!"

Hadise, evleneceği erkekte aradığı özellikleri; bir tv kanalında yayınlanan programında açıkladı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Hadise, evleneceği kişiyle aynı meslekten olmayı istemiyor!

TÜRKÇE BİLSİN

Evleneceği kişinin ne iş yapacağının önemli olmadığını da belirten Hadise, "Onunla aynı işi yapmak istemem. Bana çok negatif bir his veriyor aynı işi yapmak ve beraber olmak. Belki de öyle değildir ama bence iki kişi, farklı iş yaparsa daha huzurlu olabilir" diye konuştu. Türk ya da yabancı bir erkekle evlenmek konusunda herhangi bir ayrım yapmayacağını da ifade eden Hadise, şöyle konuştu: "Annem mesela hep şunu der; 'İsterse Japon olsun, isterse siyah. Mutlu olun yeter, başka şey istemem..." Annesinin evlilik konusunda çok serbest bir düşünceye sahip olduğunu da ifade eden Hadise, "Ama tabii ki her anne ve baba gibi Türkçe'yi iyi bilen, oturup kalkmasını bilen bir damadı tercih ediyor" dedi. Bugüne kadar gerçek anlamda hiç evlenme teklifi almadığını da anlatan Hadise, annesinin çocukları çok sevdiğini ve torun sahibi olmayı çok istediğini belirtti. "Bir gün çocuk yaparsam kendim bakmak isterim. İki anneye de bırakmak istemem" diyen Hadise ekledi: "Gün gelir kariyerimde istediğim yere gelirsem piyasadan bir süre ayrılırım."

Avrupalı hayranları Hadise'yi unutmuyor

Moskova'daki Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil eden Hadise'nin, yarışmanın ardından neler yaptığı hem Türkler hem de yurt dışındaki hayranları tarafından hala merak ediliyor. Eurovision'un resmi internet sitesinde (eurovision.tv) 'Hadise ne yapıyor?' başlıklı haberle genç şarkıcının önümüzdeki günlerde katılacağı etkinliklerin tarihlerine yer verildi. "Hadise çalışmalarına ara vermedi" yazılan haberde, pek çok ülkede sahne aldığına da değinildi.

haberaktuel.com