Tatlıses, yeni otelini kolbastı ile tanıttıİbrahim Tatlıses'in, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki ikinci otelinin açılışında, bir grup Karadenizli hayranı 'Kolbastı' oynadı.

İbrahim Tatlıses'in, Bitez sahilinde yaklaşık 7 dönümlük arazi üzerinde satın aldı ve "Golo Beach" ismini verdiği otelinin açılışı renkli görüntülere sahne oldu. Onarım ve bakımın tamamlanmasının ardından açılışı gerçekleşen otelin butik tarzı ve 26 odalı olduğu öğrenildi.

Açılışta oldukça neşeli olduğu görülen İbrahim Tatlıses, Adnan Şenses ile karşılıklı oynayarak eğlendi. Otele babasının köpeğinin ismini verdiğini belirten Tatlıses, "Bitez'i başka bir havaya sokmak istiyoruz. Bitez'i,
Bodrum'u çok seviyoruz. Burada iki tane otelimiz oldu" dedi.

Otelin açılışı sırasında İbrahim Tatlıses'i görebilmek için Bitez sahilinde toplanan hayranlarından bir grup Karadenizli, Tatlıses'in söylediği "Kolbastı" türküsünü duyunca yerinde duramayıp kolbastı oynamaya başladı. Kolbastı müziğini duyunca dayanamayıp oynamaya başlayan evli ve 1 çocuk annesi Zeynep Kardaş, Trabzon'dan Bodrum'a tatile geldiğini ve çok eğlendiğini söyledi.

haberaktuel.com