Bengü, Ten değil Penti giyince işler karıştı




Bengü, sponsoruna ilk günden kazık attı. 'Yaz boyunca sadece Ten marka bikini giyme karşılığında sözleşme imzalayan popçu, Penti'siyle yakalandı.

Bengü'nün başı geçen hafta çekilen fotoğrafları nedeniyle dertte. Ünlü şarkıcı, yaz başında tatil boyunca kendi ürünlerini giymesini isteyen mayo firması Ten'le el sıkıştı. Bunun üzerine firma, Bengü'ye sezon süresince kullanması için 20 bikini gönderdi.

Ancak Bengü, Bodrum'a gittiği ilk gün 'Nasılsa paparazziler gelir gelmez fotoğraflarımı çekmez' diyerek Penti marka siyah-beyaz puantiyeli bikinisini giydi. Düzgün fiziğiyle hemen muhabirlerin kadrajına girince de olanlar oldu. Penti bikinisiyle gazetelerin sayfalarını süsleyince sponsor firma yetkilileri küplere bindi.

Magazin sayfalarında kendi mayoları yerine başka bir firmanın ürünlerini görünce neye uğradığını şaşıran Ten'in yetkililerini sakinleştirmek ise Bengü'ye düştü. Ummadığı şekilde 'ofsayta düşen' şarkıcı, firmaya durumu anlattı. Ancak tüm bu açıklamalara rağmen iki taraf arasındaki gerginlik sürüyor.

Sponsorla bedava tatil

Bengü gibi Demet Akalın da sponsor firmanın bikinilerini giyiyor.
Geçen yaz Ayyıldız'ın ürünlerini giyen Akalın, bu sezon da yine aynı firmanın bikinileriyle plajlarda boy gösteriyor. Tatilde kullandığı güneş gözlüğü için bile sponsoru bulunan şarkıcı, tatili bedavaya getiriyor.

AKŞAM