Hollywood'un '40'lık' Güzelleri
Sinema, Müzik ve Şov Dünyasının Jennifer Lopez, Renee Zellweger, Jennifer Aniston Gibi Ünlü Güzelleri Bu Yıl 40 Yaşına Bastı.


Sinema, müzik ve şov dünyasının Jennifer Lopez, Renee Zellweger, Jennifer Aniston gibi ünlü güzelleri bu yıl 40 yaşına bastı. Bir süre önce 40 yaşını geride bırakan Nicole Kidman, Halle Berry, Julia Roberts gibi isimler de mesleğinin ve güzelliğinin zirvesinde yer alıyor.

Ünlü güzeller için, ''Onlar güzel, daha enerjik ve hatta eskisinden daha bilge ve kendinden eminler'' yorumu yapılırken, 40 yaşını geride bırakan ünlü güzeller şöyle:

-Molly Ringwald (41): 1980'li yıllarda gençlik filmlerinde yer alan kızıl saçlı güzel, o dönemde dikkatleri üzerinde topluyordu. Halen çekici olan oyuncunun 41 yaşında olduğuna kimse inanamıyor.

-Halle Berry (42): Ohio'da yetişen melez oyuncu, Oscar'a kadar uzanan bir yolculuğa çıkarak şöhretin zirvesine ulaştı. Esquire dergisi tarafından geçen sene ''En Seksi Kadın'' seçilen 42 yaşındaki Berry, bir kız çocuğu annesi...

-Melissa Gilbert (45): ''Küçük Ev-Little House on the Prairie'' adlı televizyon dizisiyle ''siyah-beyaz'' yıllarda Türkiye'de de ekranlara konuk olan Melissa Gilbert, bugün 45 yaşında.

-Jennifer Aniston (40): ''Friends'' dizisiyle şöhrete kavuşan ve birbiri ardına çevirdiği filmlerle ününe ün katan Jennifer Aniston, 11 Şubatta 40 yaşına ''merhaba'' dedi. Güzelliğinin doruğunda olan Aniston, saç stili ve giyim tarzıyla da pek çok kadın tarafından örnek alındı.


-Renee Zellweger (40): ''Bridget Jones'' serisinin ünlü yıldızı Renee Zellweger, 25 Nisanda 40 yaşına bastı. Ünlü oyuncu, ''Bridget Jones'' serisinin yeni filminde kamera karşısına geçmek üzere hazırlık yapıyor.
-Jennifer Lopez (40): Pop müziğin ve sinemanın ünlü ismi Jennifer Lopez, 24 Temmuzda 40 yaşına bastı.

-Julia Roberts (41): ''Özel Bir Kadın-Pretty Woman'' filminin yıldızı Julia Roberts, eskisi kadar beyazperdede boy göstermese de güzelliğiyle isminden söz ettiriyor.

haberler.com