Romantik Komedi Filmlerinin Ünlü Yıldızı Jennıfer Anıston, Yeni Filminde 'Genç Sevgilileri' Tercih Eden 30'lu Yaşlardaki Bir Kadını Canlandıracak.

Sinema sektörü yayın organı Variety'nin haberine göre, CBS Film'in yapımcılığını üstleneceği ''Pumas'' isimli filmin yönetmenliğini Wayne McClammy üstlenecek.
Magazin basınında ''kendinden genç sevgililerden hoşlanan kadın'' anlamında kullanılan ''puma'' tanımlamasından esinlenilerek ismi konulan filmin senaryosunu Melissa Stack kaleme aldı.

Oscarlı ünlü oyuncu Charlize Theron da sosyal mesaj veren bir yapımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ''Florence of Arabia'' isimli filmde Theron, arkadaşının bir Ortadoğu ülkesinin prensiyle evlenmesi ve ardından idam edilmesinin ardından o ülkede kadın hakları için mücadele eden bir kadını canlandıracak.
Hollywood'un iki ünlü oyuncusu Eva Mendes ile Matthew McConaughey de aynı filmde buluşmaya hazırlanıyor. Filmde, McConaughey, ABD-Meksika sınırında görevli bir devriye memurunun burada Meksikalı bir kadından rüşvet almasının ardından başının belaya girmesini konu alıyor.

Haberler.com