İki buçuk yıldır evli olan Özge Borak ve Bülent Şakrak ilk kez Ata Demirer'in 'Eyvah Eyvah' filminde aynı seti paylaşıyorlar

Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ve başrolünü Demet Akbağ ile paylaştığı 'Eyvah Eyvah' adlı filmde Bülent Şakrak ve eşi Özge Borak da rol alıyor. İki buçuk yıldır evli olan çift, ilk kez aynı filmde rol almanın heyecanını yaşıyor.

HEMŞİRE İLE MENAJER
Yönetmeliğini Hakan Algül'ün yaptığı yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği 'Eyvah Eyvah'ta, Özge Borak , Ata Demirer'in canlandırdığı 'Klarnetçi Hüseyin'in aşık olduğu 'Müjgan' adında bir hemşireyi oynuyor. Bülent Şakrak ise, Demet Akbağ'ın canlandırdığı 'Şarkıcı Firuzan'ın 'Halil' adlı menajeri rolünde. Özge Borak daha önce 'Ihlamurlar Altında', 'Sultan Makamı' ve 'Eşref Saati' gibi dizilerde rol almıştı. Oyuncu bu sezon, 'Küçük Kadınlar' dizisine dahil oldu. Bülent Şakrak ise 'Kurtlar Vadisi-Pusu' dizisinde oynadığı 'Azeri Nazır' tiplemesiyle dikkat çekti. 2010'un ilk aylarında vizyona girecek olan 'Eyvah Eyvah'ın dışında; eylül ve aralık aylarında da 'Melekler ve Kumarbazlar' ile 'Abimm' filmleriyle beyazperdede izleyicisi ile buluşacak.

Sabah