Halis Toprak ile 17'lik karısı Nazlıcan, ücretsiz Emre Altuğ konserinde ortaya çıktı. Altuğ'u en ön sıradan izleyen çift, meraklı bakışlara hiç aldırış etmedi


Kendisinden 54 yaş küçük Nazlıcan Tağızade ile evlendiği için eleştiri yağmuruna tutulan Halis Toprak; önceki gece karısıyla birlikte Sarıyer Belediyesi'nin düzenlediği 'zafer konseri'ni ön sıradan izledi.

Çok büyütüldü
Aşkı uğruna ailesini karşısına alan Halis Ağa; uzun bir aradan sonra ilk kez Nazlıcan'ı ile birlikte halkın arasına karıştı. Gazeteciler fotoğraflarını çekerken birbirlerine bakıp, tebessüm eden Toprak çifti; hallerinden memnun görünüyordu. Şirketlerine TMSF tarafından el konan Halis Ağa; gazetecilerin evliliğiyle ilgili sorularına "Bu olay çok fazla büyütüldü. Normalin üstüne çıktı. Allah herkesin gönlüne göre versin, ne diyelim; her şeyin hayırlısı" karşılığını verdi.

Her şey yolunda
Eşiyle mutlu olduklarını ifade eden Toprak, çocukları tarafından açılan davayla ilgili de "Benim kimseye küskünlüğüm yok. Çocuklar iyi. Mahkeme işlerini ben bilmem; onları avukatlarım takip ediyor" dedi. Nazlıcan Toprak ise kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermeyerek, "Her şey yolunda" demekle yetindi.

Sabah