'Hayal' adlı albümünü yazın başında piyasaya çıkaran Nilüfer, her gün yapımcısını arayarak albümün kaç sattığını sorduğunu itiraf etti.

Nilüfer, Most tarafından organize edilen Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu konserinde hayranlarıyla hasret giderdi. Yaz konserleri konseptini beyaz olarak seçen ünlü sanatçı beyaz kumaşla kaplattığı sahnede bütün orkesta elemanlarına da beyaz giydirdi. Konserini yeni albümünün çıkış şarkısı 'Çektin Gittin' ile açan Nilüfer eski ve yeni şarkılarını gece boyunce seslendirdi.

ANADOLU TURNESİNE ÇIKMAK İSTİYORUM
Konser sırasında son olarak 1975 yılında Anadolu turnesine çıktığını belirten Nilüfer, 'Turne işi bir hayli masraflı. Ben para almadan gitmeye kalksam bile orkestra, teknik ekip, yol, konaklama derken inanılmaz bir bütçe çıkıyor. Buradan bütün sponsorlara sesleniyorum. Beni Anadolu'daki hayranlarımla bir araya getirin. Siz para vermeseniz bile ben kafaya koydum. Oralara gideceğim' diye konuştu. Sahnede seyircilerle bol bol sohbet eden sanatçı 'Yeni albümüm çıktığı günden beri plak şirketini her gün arayıp 'Kaç satıyor?' diye soruyorum' dedi.

Kriz onu da vurmuş
Açıkhava Tiyatrosu'nun tamamen dolmadığını gören Nilüfer, 'Görüyorsunuz kriz beni de vurdu' dedi. Geçtiğimiz günlerde bir yazar tarafından 'Çok güzel şarkı söylüyor ama sahnede iki kelimeyi bir araya getiremiyor' denildiğini hatırlatan ünlü sanatçı, 'Bakın 25 kelimeyi bir araya getirdim işte' diyerek de esprili bir gönderme yaptı.


Hürriyet