Irmak Ünal, Lerzan Mutlu ve Bekir Aksoy’dan sonra ‘Gönüllerini yabancılara kaptıran ünlüler kervanı’na yazar İclal Aydın da katıldı.
Aydın, 2 aydır birlikte olduğu Fransız sevgilisi ile objektiflere yakalandı...
Sanat dünyasında son günlerde bir yabancı sevgili modası aldı. Son bir hafta içerisinde birçok ünlü yabancı sevgilileri ile görüntülendi. Önce Cihan Ünal'ın oyuncu kızı Irmak Ünal Ortaköy'de Güney Afrikalı erkek arkadaşı Josh Ramsey ile yakalandı.
CAZCI SEVGİLİ
Ardından Lerzan Mutlu bir iftar yemeği sonrası ayrıldığı mekandan Macar sevgilisiyle aracın içinde fotoğraflandı. Aynı akşam oyuncu Bekir Aksoy, Beyoğlu'nda bir klüpte caz şarkıları söyleyen melez güzeli kız arkadaşı Brezilyalı Alex'le görüntülendi.
NAZAR KORKUSU AĞIR BASTI
Kendisine yabancı sevgili bulan ünlüler kervanına son olarak yazar İclal Aydın da katıldı. Yazar Tuna Kiremitçi'den iki sene önce boşanan İclal Aydın uzun süredir kalbini aşka kapamış, adı bu süre içinde kimseyle anılmamıştı. Aydın geçtiğimiz gece erkek arkadaşı ile Ortaköy'de Angelique bardan sabaha karşı çıkarken yakalandı. Kulüpten el ele çıkan İclal Aydın ve sevgilisi gazetecileri karşısında görünce hemen ellerini bırakıp arabalarına doğru hızlı adımlarla kaçtı.
2 AYDIR BİRLİKTELER
Yakın çevresinden duyulanlara göre İclal Aydın'ın iki aydır aşk yaşadığı Fransız sevgilisi ile mutlu olduğunun fakat nazar değmesin korktuğu için basından uzak durduğunu söylüyormuş... İclal Aydın klip yönetmeni Kemal Başbuğ ile 4,5 sene , yazar Tuna Kiremitçi ile 5 ay evli kaldı.Bugün