Sponsorunun tanıtımına sevgilisi Eda Taşpınar ile katılacağı duyurulan Bora Kozanoğlu, hem yalnız geldi hem de kafa karıştırdı. Milli sörfçü, önce "Burada Eda'nın işe ne!" dedi, sonra da "Gelecekti ama işi çıktı!" diye ağız değiştirdi

Son dönemde gazete manşetlerine sporcu kimliğinden çok, ünlü ikoncan Eda Taşpınar'la olan ilişkisiyle yansıyan milli sörfçü Bora Kozanoğlu, önceki akşam Bağdat Caddesi'nde ilginç bir tanıtıma ev sahipliği yaptı. Kozanoğlu, sponsoru Sony'nin 'PlayStation 3 Slim' modelinin tanıtımına, sevgilisi Eda Taşpınar'la birlikte katılacağının duyurulmasına karşın yalnız geldi. Milli sörfçü, gazetecilerin, "Basın davetinde Eda Hanım ile tanıtım yapacağınız yazıyordu. Kendisi neden yok?" sorusuna da önce "Bununla ilgili benim bilgim yok. Eda Hanım'ın da Sony ile bir alakası yok! Sony benim sponsorum. Bu akşam ben buraya PlayStation oynamaya geldim" diye yanıt verdi.

Kapıya güvenlik dikildi
Kozanoğlu, basın davetinde Eda Taşpınar'ın isminin de olduğu konusunda ısrar edilmesi üzerine "Benim o basın bülteninden haberim yok. Öyle bir şey bana bildirilmedi. Eda ile bu gece hakkında konuşmadık" şeklinde açıklama yaptı. Eda Taşpınar'a ilişkin gelen sorulardan sıkılan Kozanoğlu, sonunda tanıtımı bıraktı ve mağazanın içine kaçtı. Gazetecilerin içeri girmemesi için kapıya güvenlik diken firma yetkilileri bu sırada bir açıklama yaparak Taşpınar'ın, bir tanıtım için sevgilisiyle birlikte basının önüne çıkmayı doğru bulmadığını ve bu yüzden gelmediğini belirtti.

Eda'yla evde oynarız
Bu açıklamalarla kafaların karıştığı basın tanıtımı, bir süre sonra Kozanoğlu'nun tekrar basın karşısına çıkması ve şu sözleri söylemesiyle daha da tuhaflaştı: "Eda'yı sordunuz sanırım... Eda gelecekti. Hatta biz Eda'yla evde devamlı PlayStation oynarız. Eda, program çekimleri uzun sürdüğü için gelemedi!"

Bu bültenden haberi yokmuş

"PlayStation 3'ün yeni slim modeli, Eda Taşpınar ve Bora Kozanoğlu'nun da katılacağı etkinlik ile Bağdat Caddesi Sony Center'de tanıtılacak. 8 Eylül Salı akşamı Bağdat Caddesi Sony Center'da düzenlenecek etkinlikte yapılacak turnuva, saat 23.30'da, Eda Taşpınar ve Bora Kozanoğlu'nun da karşı karşıya geleceği eğlenceli dakikalara da sahne olacak."

Sabah