Yazar Tuna Kiremitçi'nin yönettiği 'Adını Sen Koy' filminin Eskişehir'deki çekimleri bitti; afişi de tamamlandı. Melis Birkan, Ali İl, Cemal Toktaş ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrolleri paylaştığı filmin kitap kapaklarını anımsatan sade afişinde; başrol oyuncularının fotoğrafları kullanıldı. Afiş siyah-beyaz olarak tasarlandı.

Aşk ve delilik üzerine...
Tuna Kiremitçi; Elizi Film yapımcılığında çekilen ve 4 Aralık'ta vizyona girmesi kesinleşen 'Adını Sen Koy'u şöyle tanımladı: "Özünde bir aşk filmi... Aynı zamanda dostluk, hayat, ölüm ve biraz da delilik üzerine bir film olmasını istedim. Bütün bunlara aşkın aynasından bakmaya çalıştım."

Şaşırtan şoğukluk
Tuna Kiremitçi'nin ilk uzun metraj çalışması olan 'Adını Sen Koy'da olaylar şöyle gelişiyor: Can (Ali İl), delice sevdiği Aybige (Melis Birkan) ile bir hafta sonra evlenecektir. Ama hayatının kadınını, çocukluk arkadaşı Ilgaz (Cemal Toktaş) ile tanıştırdığında; Ilgaz, Aybige'ye karşı çok soğuk davranır. En güvendiği arkadaşının bu tavrı, Can'ın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına yol açar.Sabah