Yeni filmi 'Bridget Jones'un Günlüğü 3' için yeniden kilo alması gereken Renee Zellweger'i korku sardı. Ünlü aktris, şişman hali nedeniyle nişanlısı Bradley Cooper'un kendisinden soğumasından korkuyor


Beyazperdede büyük ilgi gören serisi 'Bridget Jones'un Günlüğü'nün üçüncü filmi için yakında çekimlere başlayacak olan Renee Zellweger, şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Her iki filmde de rolü için bir hayli kilo alan ünlü yıldız, üçüncü film için eskisi gibi kilo almaya yanaşmıyor.


Kadınlar ürküttü
Kendisini şişman gösteren kıyafetlerle işi yürütmeyi planlayan Zellweger'e yapımcılar, "Sadece kıyafetler yetmez, kilo almalısın" deyince işler karıştı. Geçtiğimiz günlerde nişanlandığı ünlü aktör Bradley Cooper'la çok mutlu olan Zellweger, kilo alıp formunu kaybetmek istemiyor. Her iki filmde de 10 kilo alan Zellweger'in yakın çevresine, "Bu zayıf halime kavuşmak hiç kolay olmadı. Tekrar kilo alıp vermek istemiyorum, vücudum çok yoruluyor ve moralim bozuluyor. Üstelik Bradley beni bu halimle beğendi. Balıketli vücudum hoşuna gitmeyebilir ve benden soğuyabilir" dediği söyleniyor. Cooper'ın adının daha önce incecik olan Jennifer Aniston ve Cameron Diaz'la anılması da Zellweger'i daha çok ürkütüyor.

Kaynak: Sabah