Madonna'nın büyük kızı Lourdes, geçtiğimiz çarşamba günü 13 yaşına girdi. Giyim tarzıyla annesini aratmayan Lourdes, genç kız olma yolunda adımlarını hızlı atıyor


Son hali
Geçtiğimiz çarşamba günü 13 yaşına giren Lourdes, farklı giyim tarzı ve dans yeteneğiyle önümüzdeki yıllarda çok konuşulacağa benziyor.

16 aylık
Madonna'nın ilk çocuğu Lourdes, doğduğu andan itibaren basının ilgi odağı oldu. Annesi sayesinde henüz bebekken şöhretle tanışmıştı. Madonna'nın ilk çocuğu Lourdes, doğduğu andan itibaren basının ilgi odağı oldu. Annesi sayesinde henüz bebekken şöhretle tanışmıştı

4 yaşında
Küçükken en çok sevdiği şeyin bisiklete binmek olduğunu söyleyen Lourdes, hâlâ babası Carlos Leon ile bisiklet gezintilerine çıkıyor.

5 yaşında Büyüdükçe annesine benzeyen Lourdes, annesiyle görüntülenirken objektiflere gülümsüyordu.

6 yaşında
Ailesinde 'Lola' olarak çağrılan Lourdes, küçük yaşlardan itibaren gösteri sanatlarına ilgi duymaya ve okul için düzenlenen gösterilerde boy göstermeye başladı.

10 yaşında Dokuz yaşında Rocco, dört yaşında David ve Mercy adında üç kardeşi olan Lourdes, yıllardır kardeşlerine çok iyi ablalık yapıyor, onlarla ilgileniyor.

11 yaşında
Annesi gibi farklı giyinmeye meraklı olan Lourdes, kendine özgü tarzıyla dikkatleri çekiyor. Yıllardır tüm kıyafetlerini kendisi özenle seçiyor.
Kaynak: Sabah