23-25 Ekim'de gerçekleşecek 'Fashionable İstanbul', Roberto Cavalli ve Vivienne Westwood gibi ünlü modacıları ağırlayacak. Justin Timberlake ve Bruce Willis defileleri takip etmek için İstanbul'a gelecek

İstanbul, 23-25 Ekim tarihleri arasında büyük bir moda organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dolmabahçe Sarayı'nın bahçesinde düzenlenecek olan 'Fashionable İstanbul by Avea', Türk tasarımcıların yanı sıra, aralarında Missoni, Salvatore Ferragamo, Vivienne Westwood, Roberto Cavalli, Gianfranco Ferre gibi isimlerin de bulunduğu moda dünyasının devlerini modaseverlerle buluşturacak. 'Fashionable İstanbul'un yüzü olan dünyaca ünlü top model Bar Refaeli de organizasyon için Türkiye'ye gelecek. Etkinliğin organizatörleri BAYKAM&RBM'nin açıklamasına göre Refael'e, yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Justin Timberlake de eşlik edecek. Dünyanın en tanınmış aktörlerinden Bruce Willis de, 'Fashionable İstanbul' etkinliğindeki tüm defilelere ve sonrasındaki partilere yeni evlendiği eşi Emma Hemming ile beraber katılacağını açıkladı.

PRENSES DE GELİYOR
Şıklığıyla her zaman basının ilgi odağı olmayı başaran ve Gianfranco Ferre hayranı olan Dubai Prensesi Haya da, 23 Ekim Cumartesi günü yapılacak Ferre defilesi için İstanbul'a gelecek.
Kaynak: Sabah