Fashionable İstanbul için gelen ünlü aktör Bruce Willis, önceki gün eşiyle gittiği restoranda kendisini görüntülemek isteyen gazetecileri önce karışıklık yaşanmasın diye hizaya soktu, sonra poz verdi


Fashionable İstanbul organizasyonu için model eşi Emma Hemming'le birlikte Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, önceki gece Rumelihisarı'ndaki İskele Restoran'da balık keyfi yaptı. Türkiye'ye gelen pek çok yabancının aksine, balığın yanında rakı yerine votka ve beyaz şarap içen Willis, ana yemekte lüferi tercih etti. Yakışıklı oyuncu ve eşi lakerda, patlıcan ezme, levrek marin ve çeşitli mezelerin de tadına baktı.

TEŞEKKÜR DE ETTİ
Özel korumasının yanı sıra Fashionable İstanbul organizatörlerinin verdiği korumaların da eşlik ettiği ünlü aktör, gazetecilerin, restoranın penceresinden kendisini görüntülemesinden rahatsız oldu. Bunun üzerine yardımcısı aracılığıyla gazetecilere "Görüntü almazsanız sevinirim, birazdan dışarı çıkıp size poz vereceğim" mesajını gönderdi. Ayrıca bir karışıklık yaşanmaması için gazetecilerden, hizaya girerek görüntü almalarını istedi. Söylediği gibi bir süre sonra eşi ve organizasyon ekibiyle dışarı çıkarak gazetecilere poz veren Willis, çalışma sistemlerinden ve kibarlıklarından ötürü basın mensuplarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. 21.00'de girdiği İskele Restoran'dan gece yarısı 01.30'da ayrılan ünlü oyuncu, mekandan çıkarken, temizliklerine ve kibarlıklarına hayran kaldığını söylediği garsonların tek tek elini sıktı.

Sabah