Hollywood'un ünlü babaları, kızları için her şeyi yapıyor. Yoğun iş tempolarından kalan tüm zamanlarını çocuklarına ayıran bu ünlü babalar, onlarla yeniden çocuk oluyor


* "Bir kızınız olduğunda tüm hayatınız değişiyor" diyen ünlü aktör Adam Sandler, üç yaşındaki kızı Sadie'ye çok düşkün. Onunla oyun oynarken dünyayı unutan Sandler, onun tacını takmaktan geri kalmıyor.

* Ünlü aktör Tobey Maguire, "Kızımın bir gülümsemesi benim için dünyalara bedel" diyor. Üç yaşındaki kızı Ruby ile birlikte resim kursuna gitmeyi çok seviyor.

* İkinci kez kız çocuğu sahibi olan ünlü şarkıcı Seal, eşi Heidi Klum'un kızı Leni'yi öz kızı gibi seviyor. Babasıyla oyun oynamayı çok seven Leni, çantasını babasına taşıtıyor.

* Başarılı aktör Hugh Jackman, evlat edindiği kızı Ava'nın hiçbir isteğini kırmıyor. Oyuncak aldığı zaman ikişer tane alıyor.

* Yetenekli aktör Mark Wahlberg, kızı Ella'nın bir kız kardeş daha istediğini söylüyor. Wahlberg, "Bir kız kardeşi daha olmadığı için çok şanslı çünkü sadece onu şımartıyoruz" diyor.Sabah