Spiker Özge Uzun, mini etek giymesiyle ilgili haberlere isyan etti: "Uzun bacaklı ve 1.80 boyunda gösterişli bir kadınım. İşimin gereği neyse onu yapıyorum..."


Son günlerin çok konuşulan spikeri Özge Uzun, Okan Bayülgen'in 'Medya Kralı' programına konuk oldu ve hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu. Programına konuk ettiği Cemal Hünal'ın 'balta' yerine 'balata' koleksiyonu yaptığını sanıp ona balata hediye ederek gündeme oturan Uzun da kendisiyle dalga geçti: "O ciddiyetimi koruyan halime çok güldüm!"

Nasıl kıyaslarlar?
Uzun bacakları ve giydiği mini etekler nedeniyle de sık sık gündeme gelen Özge Uzun, bu konunun sağlık sorunları olan oğlu Dağhan ile bağdaştırılmasına tepki göstererek, şunları söyledi: "Oğlumu bacaklarımla nasıl kıyaslarlar? Çok acımasızlar ama benim gibi sendromlu çocukları olan birkaç anneye ulaşmama imkan sağlayacaksa, bacaklarımın konuşulmasının hiçbir önemi yok!" Özge Uzun, "Özel bir bebeğe sahip bir kadın nasıl mini etek giyebilir?" şeklinde bazı tartışmalara itildiğini ifade ederek "Ama giyiyorum, bu kadar!" sözleriyle duruşunu ortaya koydu.

Sabah