Kanaltürk Ekranlarında Müge Dağıstanlı ve Sema Eren'in Sundukları 'Orada Neler Oluyor?' Programına Konuk Olan Ünlü Modacı Cengiz Abazoğlu, Ajda Pekkan'ın Hem Sahne Hem Günlük Hayattaki Kıyafetlerini Beğenmediğini Söyledi.

Sahne Dünyasından Emel Sayın'ı Beğendiğini Belirten Abazoğlu, Kıyafetleriyle Çok Konuşulan Ajda Pekkan İçin İse "Ajda'yı Hiç Beğenmiyorum. Duruşunu, Sağlıklı Olmasını, Fiziğini Korumasını, Yıllara Meydan Okur Tavrı Benim Çok Hoşuma Gidiyor Ama Ben Belli Yaşlarda İnsanların 18-20 Yaşındaki Gibi Olması Benim Hoşuma Gitmiyor.benim Moda Anlayışıma Uygun Değil" Açıklamasını Yaptı.

Pekkan'ın Yaşına Uygun Giyinmediğini de Söyleyen Cengiz Abazoğlu, "Bu Sahnede de Olabilir Başka Yerde de Dolabilir. Onlar 16-17-18 Maksimum 25 Yaşında Daha Taze ve Diri Bir Görüntüde Hoş Oluyor. Yani Belli Bir Yaştan Sonra Biraz Daha Kızının Elbisesini Giyiyormuş Gibi Durmamalı" İfadesini Kullandı.

Abazoğlu, Ünlü Sanatçının Barbara Streisand ya da Celin Dion Gibi Giyinmesinin Kendisine Daha Çok Yakışacağını Belirtti.

Peki Diğer Ünlüler?

Ünlü Modacı, Sahne Dünyasının Ünlü İsimleriyle İlgili Görüşlerini de Şöyle Aktardı:

- Nilüfer'i Beğeniyorum. Çok Duru Bir Hali Var ve Zorlamayan Bir Tavrı Var. Sesi ve Şarkıları Ön Planda Gibi.

- Zerrin Özer'in Son Halini Çok Beğendim. (Jartiyer Giyeceğim Açıklaması İçin Vücudu Müsaitse Sanatçıdır Yapabilir.

Sezen Aksu: Açıkhava'da Beyaz Bir Elbisesi Vardı Kuğu Gibiydi. Zaman Zaman İyi Zaman Zaman da Çok Rüküş Duruyor. Çok Payetli Taşlı Olduğu Zaman Sanki Bir Assolist Edası Gibi Oluyor.

- Ebru Gündeş'i Zaman Zaman Beğeniyorum

- Sibel Can'ı Hiç Beğenmiyorum, Çok Suni Geliyor. Bir Elbisenin İçinde O Değilmiş Gibi. Örtüşmüyor.

- Gülben Ergen: Bazen Çok Sade Kalıyor. Özensiz Buluyorum Bazen.

Bület Ersoy: Bence Çok Tiyatral. Popstarda Şov Yapıyorlar Gerçekten. Yapabilir, Çünkü O Bir Ekran.

- Hande Ataizi: En Süperi O. Çok Şık ve Çok Hoş Bir Tarzı Var. Bence Herkes Onu Örnek Alabilir. Hollywood Yıldızları Gibi. (TelevizyonGazetesi.com)