Eşi Arzu Balkan'la yaşadığı evden ayrılan Tamer Karadağlı, 9 aylık kızlarının velayetini ve birlikte yaşadıkları evi eşine bırakarak boşanıyor.

Adı Deniz Uğur ile aşk dedikodularına karışan, bu gelişme sonrası da eşi Arzu Balkan'la yaşadığı evden ayrılan Tamer Karadağlı, 9 aylık kızlarının velayetini ve birlikte yaşadıkları evi eşine bırakarak boşanıyor.


Önce evler ayrıldı


Tamer Karadağlı ile "Hayatım Sana Feda" adlı dizideki rol arkadaşı Deniz Uğur arasında çıkan aşk söylentileri, Tamer Karadağlı-Arzu Balkan çiftinin yollarını ayırmasına sebep oldu. Bu söylentilerin çıkmasının ardından Karadağlı ile Uğur'un geç saatlerde bir çorbacıda çekilen fotoğraflarının yayınlanması üzerine, çift evlerini ayırdı.

Boşanma protokolü konuşuldu

Evini terk eden Karadağlı, önceki gün akşam saatlerinde de avukatı Aydın Kurban ile görüştü. Boşanma protokolü üzerine uzun uzun konuşan ikili, geceyarısına doğru karara vardı. Bugüne kadar boşanmayla ilgili hiçbir soruya yanıt vermeyen ünlü oyuncunun, boşanma sürecini başlatmak üzere talimat verdiği öğrenildi.

Annesinin yanında kalıyor

Evinden ayrıldıktan sonra annesinin Şişli'deki evine yerleşen Tamer Karadağlı'nın, kendi satın aldığı ve eşiyle birlikte yaşadığı evi Arzu Balkan'a bırakma, 9 aylık kızları Zeyno'nun velayetini de yine annesine verme kararı aldığı iddia edildi. Ünlü oyuncunun bir süre daha ailesiyle kalacağı da gelen haberler arasında...


kralmagazin