em Yılmaz, tiyatro sahnesinde kahkahalarla izlediği Demet Evgar’a övgü yağdırdı: “O çok güzel ve çok yönlü bir oyuncu. Beğenmesem ‘Yahşi Batı’ filminde onu oynatır mıydım hiç?”
Cem Yılmaz, son filmi 'Yahşi Batı'da oynayan Demet Evgar'ı, rol aldığı 'Cimri' oyununda izledi. Oyun bitiminde Evgar'ı uzun uzun alkışlayan Yılmaz, salon çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Ne yazıldıysa o!

Her fırsatta Şahan Gökbakar'la kıyaslanan Yılmaz, genç komedyenle aralarında herhangi bir rekabetin söz konusu olmadığını belirtti. Gökbakar'ın "Cem Yılmaz'a gülmüyorum" sözlerinin hatırlatılması üzerine ise "Ben bazen Şahan'a gülüyorum" diye konuştu. Yılmaz ayrıca, "Bence insanların birbiriyle yarışması yanlış. Filmler yarışır ama insanlar yarışmaz" diye konuştu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Cansu Dere ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlerin doğru olup olmadığı sorulduğunda ise ünlü komedyen, "Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Ne yazılmışsa odur" yorumunda bulundu.

Beğenmesek oynamazdık!
Cem Yılmaz, Demet Evgar'ın 'Cimri' oyunundaki performansını çok beğendiğini söyledi: "Çok güzel bir oyundu bence. Demet de oldukça başarılı bir oyuncu. Zaten kendisinin oyunculuğunu beğenmeseydik beraber filmde oynamazdık, teklif götürmezdik!"Sabah