Eski manken Önder Bekensir, önceki gece Longtable'da çaktırmasa da zor anlar yaşadı. Hayatına giren tüm kadınlar da, onu yalnız bırakmadı!


Rüzgar hızlı esti, içkiyi kapıda bile bırakmadı
Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, partinin çıkışında yeni kız arkadaşına çiçek aldı. Sık sık elindeki şampanya şişesini yudumladı.

Eski nişanlı hızlı çıktı
Türkiye eski güzeli Hande Subaşı'nın eski nişanlısı Can Özgen geceye manken Nur Gümüşdoğrayan ile birlikte geldi. Gümüşdoğrayan, Özgen'den önce eski başbakan Mesut Yılmaz'ın yeğeni Siret Derman ile beraberdi.

Evlilik öncesi çocuk olur
Sevgilisi Eliz Sakuçoğu ile gece gezmesine çıkan Murat Boz, saç stili ile dikkat çeken kız arkadaşı ile şu an için evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Boz, "Babam bir gün kafama vurursa belki evlenirim" derken, evlilik dışı çocuk sahibi olabileceğini de belirtti.

Gece boyu güldü!
Süreyya Yalçın'dan sonra Bekensir'in kalbini çalmayı başaran Irmak Atuk, gerek giyimi gerekse yüzünden düşmeyen gülümsemesiyle dikkat çekti.

Eğlenceye devam
Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazasıyla ölümden dönen Saba Tümer, eğlenceye tam gaz devam ediyor. Tümer, kendisine yöneltilen sorulara kahkaha atarak cevap verdi.

Mekanı terk etti
Bursasporlu futbolcu Sercan Yıldırım geceye son model Lamborgini ile geldi. Ünlü futbolcu, fotoğrafının çekildiğini görünce mekanı terk etti.

Demet'e sarıldı!
Gecenin en popüler ismi Önder Bekensir ise mekana Demet Akalın ile birlikte geldi. Çevresine gülücükler atan Bekensir, yaşadığı zor durumu belli etmemeye çalıştı. Bekensir, mekanı yeni sevgilisi Demet Akalın'a sarılarak terk etti.Sabah