'Seinfeld' dizisinin efsane ekibi, 'Curb Your Enhusiasm' adlı dizide beş bölüm konuk oyuncu olarak yer alacak


Dört yakın arkadaşın maceralarını anlatan, TV tarihinin en popüler dizilerinden biri olan 'Seinfeld' ekrana tam 11 yıl önce veda etti. En son 1998'de izleyici karşısına çıkan dizi, aradan geçen bunca zamana rağmen hiç unutulmadı. Üstelik eleştirmenlere göre bu dizinin yerini tutacak başka dizide de çıkmadı.

Hoş bir sürpriz hazırladı
'Seinfeld'in yaratıcısı Larry David de, bu özel dizinin tutkunları için hoş bir süpriz hazırladı. 1999'dan beri yayınlanan 'Curb Your Enhusiasm' adlı dizinin de yaratıcısı olan David, eski dostlarını, 'Curb Your Enhusiasm'de biraraya getirecek. Jerry Seinfeld, Jason Alexander, Michael Richards ve Julia Louis-Dreyfus'tan oluşan ekip, beş bölüm konuk oyuncu olacak. David'in günlük hayatta yaşadığı olaylardan uyarladığı 'Curb Your Enhusiasm', farklı mizah anlayışıyla tüm dünyada en çok izlenen komedi dizilerinden biri... Şimdi herkes, eski ekibini toplayan David'in, yeni sezonda ne yapacağını merak ediyor. (Sinema Dergisi)

Efsane oyuncular şu an ne yapıyor?
Seinfeld'in efsane oyuncularının dizi bittikten sonra, 11 yıl boyunca neler yaptığını biliyor musunuz? İşte yanıtı...

Jerry Seinfeld: NBC kanalı yöneticileri, dizinin bitmemesi için Seinfeld'e bölüm başına beş milyon dolar önerseler de amaçlarına ulaşamadılar. Çünkü Seinfeld, 9 yıldır süren diziden sıkılmıştı. Birkaç yıl stand-up yaptı. 2002'de 'Comedian' belgeselinde oynadı. 2004'te American Express için bir reklam kampanyasında rol aldı. 2008'de Microsoft'un reklam kampanyası için Bill Gates'le kamera karşısına geçti. Bu kampanya ile bir yılda 85 milyon dolar kazanan Seinfeld, bu sürede en çok para kazanan komedyen olmayı başardı.

Jason Alexander: Seinfeld'in kankası 'George'u oynayan Alexander, 2001'de 'Bob Patterson' adlı sit-com'da oynadı ama dizi kalktı. 2004'te başladığı 'Listen Up' adlı komedi de uzun sürmedi. Oyuncu, boy gösterdiği poker turnuvalarını da saymazsak pek ortalarda yok...

Michael Richards: Seinfeld'in çılgın 'Cosmo'su Richards, dizi sonrası iki yılını boş geçirdi. Daha sonra NBC için 'The Michael Richards Show' adlı bir komediye başladı. Ancak şovu tutmadı.

Julia Louis-Dreyfus: Dizinin 'Elaine'si Dreyfus ise inişli çıkışlı bir kariyer sürdürdü ama piyasada tutunmayı başardı. Dreyfuss, şu an, 'The New Adventures of Old Christine' adlı dizide rol alıyor.Sabah