70'li yıllarda çok sayıda seks filmi çeviren Aydemir Akbaş: "Bana göre Türk Sineması'nda seks filmi çekecek ne kadın oyuncu var ne de jön!"

'Kolpaçino' filminde rol alan Aydemir Akbaş, Türkiye'de erotik sahnelerin hakkının verilmediğini ve kaliteli seks filmi çekecek oyuncuların olmadığını söyledi. Şafak Sezer'le birlikte Saba Tümer'in programına konuk olan Akbaş, erotizm üzerine ilginç açıklamalar yaptı.

Soymanız gerekmiyor ki!
"Ben soyunmadan bir kadınla seks filmi çekebilirim. Erotizm soyunmayı gerektirmez" diyen Aydemir Akbaş, "Seks, gözdür, bakıştır. Kadın değdin gözüyle mahveder adamı, vücuduyla değil" şeklinde konuştu. "Bak, sen şimdi biraz öyle bakıyorsun" diye Saba Tümer'e de takılan Akbaş; "Soyunmak en büyük yanlış! Bir kadını soymayacaksın. Ben Türkiye'de kaliteli seks filmi çekilecek jön de, kadın da görmüyorum" dedi.


Boğuşuyor gibiler
Aydemir Akbaş, Beren Saat'in "Sevişme sahnelerinde aramıza yastık koyuyoruz" açıklamasını da şöyle ti'ye aldı: "Bu niyet meselesi. Niyetin kötüyse, beton koysan olur. Yastık mastık falan ne oluyor? O sahneyi ben de gördüm. Boğuşuyor gibi öpüşüyorlar hakikaten."


Sabah