Şahan Gökbakar'ın Okan Bayülgen'e olan öfkesinin asıl nedeni ortaya çıktı.

Yıllar önce "Dikkat Şahan Çıkabilir" projesini dosya haline getirip Bayülgen'e götüren Gökbakar, bir saat sonra dosyayı çöpte bulduğunu söyledi.
Bayülgen'den ambargo
Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk, "Beyaz Show"a katılmaktan son dakikada vazgeçtiği gerekçesiyle Şahan Gökbakar'a karşı cephe almış ve iki ünlü şovmen onu programlarına çağırmamaya karar vermişti. Bulduğu her fırsatta Bayülgen'i sert bir dille eleştiren ve onu samimi bulmadığını söyleyen Gökbakar'ın öfkesine bu ambargonun neden olduğu sanılıyordu. Ancak genç komedyenin Facebook'ta yakın bir arkadaşıyla paylaştığı anısı, öfkenin gerçek nedenini ortaya çıkardı. İşte Gökbakar'ın yıllarca Bayülgen'e kin duymasına neden olan o olay...
İntikam yemini etti
10 yıl önce bir TV programı yapmak isteyen Gökbakar, "Dikkat Şahan Çıkabilir" projesinin yer aldığı dosyayı alarak Okan Bayülgen'in bir alışveriş merkezindeki imza gününe gider. Onu dikkatle dinleyen Bayülgen, "Dosyaya telefon numaranı da yaz, inceleyip sana yardımcı olacağım" der. Mutlu bir şekilde alışveriş merkezini dolaşan Gökbakar, sigara izmaritini atmak için çöp kutusuna yöneldiğinde bir saat önce Bayülgen'e teslim ettiği dosyasının çöpte olduğunu görür. Ve işte o gün, "Okan Bayülgen, bu yaptığını hiç unutmayacağım, bir gün çok güçlü olup karşına çıkacağım" der.

Yorumla.net