ANTALYA'da bir gece kulübünde konser veren İbrahim Tatlıses, organizasyon komitesinden mütevazı taleplerde bulundu. ‘Kral Dairesi’ önerilmesine rağmen suit odada kalan Tatlıses'in tek ricası, yatağının çift kişilik olması oldu. Tatlıses, kulisine ise sadece ayran ve limonata istedi.

Antalya'nın popüler eğlence kulüplerinden Shantel'de sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, hayranlarının jestiyle karşılaştı. Konserine ‘Mutlu Ol Yeter’ adlı şarkıyla başlayan Tatlıses'e, hayranları bir sürpriz yaptı. Tatlıses'in şarkıyı söylemeye başlamasıyla hep bir ağızdan dev bir koro halinde eşlik eden hayranları, geceye damgalarını vurdu. Sahneye çıktığı ilk saniyelerde gözleri dolan ve ‘Mutlu ol yeter’ şarkısının ardından hareketli bir şarkıya geçen Tatlıses, ilk iki şarkısının ardından hayranlarına “Sizlere hayran kaldım” diye seslendi.

İRANLI TURİSTLER DE DİNLEDİ

Nevruz tatillerini ANTALYA'da geçiren İranlılar da Tatlıses'i dinleyenler arasında yer aldı. Çok sayıda İranlı gece kulübünde İbrahim Tatlıses’i
canlı
dinleme fırsatı buldu. İranlı turistler, tatillerinin son günlerine denk gelen konserin kendileri için bulunmaz bir fırsat olduğunu kaydetti. Gecede bazı İranlı turistler Tatlıses'i görebilmek için ayakkabılarını çıkartıp bar sandalyelerinin üzerine çıktı.
ÇİFT KİŞİLİK YATAK İSTEDİ


Konser için geldiği ANTALYA'da, Miracle Resort Otel'de konaklayan İbrahim Tatlıses, mütevazı istekleriyle organizasyon sorumlularını şaşırttı. Kendisine ‘Kral Dairesi’ önerilmesine rağmen suit odada karar kılan İbrahim Tatlıses'in tek ricası, yatağının çift kişilik olması oldu. Sahne kulisine ise sadece ayran ve limon suyu isteyen Tatlıses, sahneye bir
bardak ayran ve limonata içerek çıktı.

HÜRRİYET