Beyaz-Yavuz Bingöl HesaplaşmasıGeçtiğimiz Haftaki Programda İddiaya Giren Beyaz ile Yavuz Bingöl, Bu Hafta Hesaplaştı.

Beyaz Show’un bu haftaki konukları 'çok Film Hareketler Bunlar' Film ekibi ve yönetmeni Ozan Açıktan'dı. Film ile ilgili bir çok konunun konuşulduğu programa, geçtiğimiz haftaki programda Beyaz ile GS- FB derbisi hakkında iddiaya giren Yavuz Bingöl'de geldi.

Geçtiğimiz hafta Yavuz Bingöl, Fenerbahçe'nin Galatasaray karşısında şansının olmadığını ve Galatasaray yenilirse Fenerbahçe forması giyip, pogramda türkü söyleyeceği sözünü vermişti. Beyaz ise, Galatarasay'ın yenmesi halinde sarı- kırmızı formayla programın bir bölümünü sunacağını söylemişti. Galatasaray'ın derbide yenilmesi üzerine ünlü türkücü Bingöl, bu hafta canlı yayına Fenerbahçe formasıyla çıktı. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Yavuz Bingöl'ü Fenerbahçe formasıyla izleyicilerin karşısına çıkaran Beyaz ise, Bingöl'ün bu duruma daha fazla dayanamadı ve iki ezeli takımın formalarının birbirine dikilmiş formasını Yavuz Bingöl'le birlikte giydi. Beyaz'ın bu jesti hem Bingöl, hem de seyrcilerden büyük alkış aldı.

Öte yandan 'çok Film Hareketler Bunlar' filminin konuşulduğu program oldukça neşeli geçti. çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin enerjisi hem Beyaz, hem de seyircilere ayrı bir motivasyon kattı. Programın başında Oğuzhan Koç'un uzun hava söylemesi ise, büyük alkış aldı.

haberler.com