O fotoğraflardan sonra 4 kilo verdimGülay Avşar'ın hazırlayıp sunduğu NTV Haber Merkezi Haftasonu Programının konuğu olan Hülya Avşar ülke gündeminden özel hayatına dair birçok özel açıklamada bulundu. Avşar; "Son bikinili fotograflarımı çeken muhabir arkadaşları tebrik ediyorum. Gerçekten bir gazetecilik başarısı." dedi.

AVŞAR KIZINA 4 KİLE VERDİREN FOTOĞRAFLAR
'SON BİKİNİLİ FOTOĞRAFLARIM GAZETECİLİK BAŞARISI'
Son bikinili fotograflarımı çeken muhabir arkadaşları tebrik ediyorum. Gerçekten bir gazetecilik başarısı. Önce çok sinirlendim o teknede Zehra'da bikiniliydi. Zehranın bikinili fotoğraflarıyla medyada olmasını istemiyorum. Ve ben de şişman halimle çıkmak istemiyorum. Sonra o fotograflarla eğlendim. Bir fotoğrafım var yan dönmüşüm göbekli, çok güldüm. O fotoğraflardan sonra 4 kilo verdim.
'KIZIM ZEHRA'YI KISKANIYORUM'

Zehra çok güzel bir kız oldu. Zehra hakkında konuşulduğunda onu kıskanıyorum. Ona nazar değecek diye çok korkuyorum. 12 yaşında 170 boyunda ökendine has bir güzelliği olan çocuk oldu. Bbası Kya’a çok benziyor. Zehranın kendine has bir güzelliği oldu. Zehrayı medyadan korumak gibi bir amacım yok.medyadan korumaya gerek yok zehra kendi aurasını yarattı isterse kendi kendini medyadan korur.hürriyet/magazin