Geçtiğimiz günlerde Sibel Can’ın çocukları Engincan ve Melisa, “Üvey babamız Sulhi Aksüt eve geldi” diyerek babaları Hakan Ural’a sığınmıştı. Sibel Can ise, “Sulhi Bey, oğlu Emir için eve geldi. Boşanma davamız sürüyor” demişti.
Ancak Habertürk’ün haberine göre, Sulhi Aksüt, Beykoz Aile Mahkemesi’ne bir dilekçe vererek boşanmak istemediğini belirtti. Oğulları Emir’in velayetinde tıkanan ve bugün görülecek davada, Aksüt dün verdiği dilekçesinde, “Boşanmak istemiyorum. Delillerin durumuna ve tanıkların beyanına göre davayı mahkemenin takdirine bırakıyorum” dedi.
Gecce.com’un haberine göre, yaptığı açıklamasında "Sulhi Bey de benim açtığım davaya karşı bir dava açmıştı. O davasını geri çekti ve boşanmak istemiyor. Benim durumum ise aynen devam ediyor. Kendisi çocuğumun babasıdır, birlikte geçirdiğimiz yıllar vardır ama evliliği devam ettirmek istemiyorum. Gerisi mahkemenin takdirine kalmış."diyen Sibel Can ise boşanmakta kararlı görünüyor.
Ünlü yıldız, ayrıca, bir süredir babalarında kalan çocukları Engincan ve Melisa ile de mesajlaştığını ve istedikleri zaman evlerine dönebileceklerini söyledi.
Bütün bu gelişmelerle birlikte, Posta gazetesinin haberine göre de, Hakan Ural, Sibel Can’ın çocukları hiç arayıp sormadığını söyledi.
Şimdi de Aksüt’ün verdiği dilekçe sonrası gözler bugün görülecek boşanma davasına çevrildi.

kaynak : posta