Ayrılığı atlatmaya çalışıyor


Yaptığı albümler ve hit şarkılarla milyonların sevgilisi olan Işın Karaca, City's Nişantaşı'nda düzenlenen imza gününde son albümü "Arabesque"in tanıtımı için hayranlarıyla buluştu.
Geçtiğimiz günlerde Temmuzda evlilik hazırlığı yaptığını açıkladığı 16 aylık sevgilisi Sedat Doğan’dan ayrıldığını açıklayan Işın Karaca, imza gününde moral buldu.
Yapılan basın açıklamasında “Çiftin çok zor kurdukları ilişkileri 16 ay sonunda, şiddetli geçimsizlik nedeniyle, ortak alınan bir kararla son bulmuştur” denilmiş, çiftin bu kararı kavga ederek birbirlerini kırmamak için aldıkları belirtilmişti.
City’s, Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın için düzenlediği imza gününden sonra bu kez Türk popunun güçlü sesi Işın Karaca'ya ev sahipliği yaptı. 2001 yılında çıkardığı "Anadilim Aşk" adlı ilk albümüyle müzik dünyasına adım atan ve bugüne kadar piyasa çıkardığı dört albümle kariyer hayatını başarıyla sürdüren Işın Karaca, son albümü "Arabesque"i City's Nişantaşı'nda dinleyicilerine tanıttı.
Aldığı "En İyi Pop Kadın" ve "En İyi Yorumcu" ödülleriyle Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Işın Karaca, "Sen Ne Dilersen" adlı sinema filmi ve birçok dizide konuk oyuncu olarak rol almanın yanı sıra, çeşitli TV şovlarında da sunuculuk yaptı. Işın Karaca, 1960'lı yıllarda başlayan ve toplumun her kesimini etkileyerek iz bırakan arabesk şarkılarının, muhteşem yorumu ve güçlü sesiyle yeniden hayat bulduğu son albümü "Arabesque"in imza gününde City's Nişantaşı'nda hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.kaynak : posta