Eskişehirspor'un evli futbolcusu Ümit Karan, Türkbükü'deki Maki Otel'in plajında esmer bir kadınla çekilen görüntüsünün öpüşüyormuş gibi gösterildiğini belirterek duruma tepki gösterdi.


Birlikte geçen yıllarda reklam filminde de oynadığı 5 yıllık eşi Zeynep Karan'a karşı çok zor durumda kaldığını belirten Karan, "Maki'de çok gürültü vardı. Duyamıyordum, kızın kulağına bir şey söylemek için eğildim. O sırada fotoğrafım çekilmiş. Ne öpüşmesi... Artık insanlarla konuşamayacağız bile... Ne hale geldik. Gidip Türkbükü'nde öpüşecek halim yok. O kadar da eşek değiliz.

'Beni çekene selam verdim'
Eğer öpüşseydim herhalde çekerlerdi, öyle bir şey olmadığı
için
de öyle bir görüntü yok. Üstelik beni çeken gazeteci arkadaşları gördüm, selam bile verdim, kaçmadım. Çekineceğim bir şey yoktu ki, kaçayım" dedi.

Yanındaki kadının arkadaşlarının arkadaşı olduğunu söyleyen Karan, "Zaten kızın yanında 10 saniye falan durdum. Kimseye selam veremez olduk" diye konuştu.

Eşiyle ayrılık sürecinde olduğu iddiasını da reddeden ancak son çıkan
görüntü
üzerine eşinin çok kızdığını belirten Karan, şöyle konuştu:
"Eşim bu fotoğraflar üzerine çok üzüldü. Yanıma gelecekti, tatile beraber
devam edecektik ama gelmekten vazgeçti. Ben de bu yüzden İstanbul'a dönüyorum. Tatilim mahvoldu. Eşimle telefonda konuştuk, elbette çok
kızdı. Şimdi yüz yüze konuşacağım. Bakalım ne olacak?"

kaynak: (Milliyet)