Kıvanç Tatlıtuğ-İdil Fırat... VEDA PARTİSİNE ELELE GELDİLER!Geceye koltuk değnekli Beren Saat ile ilk kez sevgilisi İdil Fırat ile objettiflerden kaçmayan Kıvanç Tatlıtuğ damgasını vurdu.


Fenomen dizi “Aşk-ı Memnu”nun oyuncuları, son bölümü dün akşam SuAda’da verilen özel davette izledi. Geceye koltuk değnekli Beren Saat ile ilk kez sevgilisi İdil Fırat ile objettiflerden kaçmayan Kıvanç Tatlıtuğ damgasını vurdu.

Daha önce sevgilisiyle birlikte görüntülenmemek için gazeteciledden köşe bucak kaçan Tatlıtuğ ilk kez İdil Fırat ile el ele görüntülendi.

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği, başrollerini Selçuk Yöntem , Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı “Aşk-ı Memnu”, dün akşam yayınlanan son bölümüyle ekrana veda etti. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı eserinden uyarlanan reyting rekortmeni dizi, finaliyle de Türkiye’yi ekrana bağladı. Bu bölüm, oyuncu ve set ekibini de final çekimlerinin ardından son kez SuAda’da bir araya getirdi.

ANLAMLI DAVET

Dizinin yapımcısı Kerem Çatay’ın organize ettiği SuAda’daki “Aşk-ı Memnu Veda” davetine, iş, sanat, cemiyet ve basın dünyasından da birçok isim katıldı. Dizi tutkunlarının da satın aldıkları davetiyelerle katıldığı gece, kokteylle başladı. “Aşk-ı Memnu” oyuncuları, yapım ekibi, Kanal D yönetimi ve diğer konuklar, final bölümünü mekâna kurulan dev ekrandan izledi. Geceden elde edilen gelirin, “Baba Beni Okula Gönder” kampanyasına bağışlanacağı açıklandı.


magazinkolik.com